2733
2739

سلام بچه ها😢از وقتی حامله شدم دلم تو خونه میگیره از تنهایی و تاریکی میترسم دوس دارم همش خونه مامانم باشم پیش مامانم باشم وقتی میریم اونجا شوهرم میگه بریم خونه دنیا سرم اوار میشه .امروز سر این بحثمون شد.خونم از خونه ی مامانم دوره .شوهرم امروز دید من خیلی بهونه میگیرم گف دیگه حق نداری بری.انقد رفتی عادت کردی گف میشینی خونه هفته ای ی بار میری..دست خودم نیس بعد بارداریم از خونم بدم میاد ...نمیدونم چیکار کنم.ماه بعد قراره سرکلاژ شم .گفتم بعد عمل برم ی هفته بمونم گف نه که نه ..حالم بده چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یعنی چی از خونه بدت میاد😐

خب شوهرت که خونه اس تنها نیستی

جای من باشی چی میگی پس؟؟؟؟توی شهر غریب و پدرومادرم کیلومترها ازم دور و بارداریِ پر خطر و سرکلاژ و هزار دردِ دیگه به تنها چیزی که آلرژی ندارم جدیدا خونه اس😐

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2738

عزیزم الهی که این روزات زود بگذره منم تو دوران بارداری همچین حسی داشتم البته نه به خونه خودم به جای دیگه

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔