2737
2734
عنوان

نظرتون راجع به این ماجرا چیه

9996 بازدید | 195 پست

من دو هفته پیش به پسری که قبلا باهاش چند بار ارتباط تلفنی داشتم تو تل.گرامش پیام دادم که میشه بیام پیشتون ؟ چون قبلنم یه بار خونه ش رفته بودم ولی رابطه نداشتیم پیام فرستاد که میتونی فردا ساعت 3 بیای ؟

منم فرداش کار داشتم تقریبا ده تا اس ام اس دادم که نمیتونم بیام و حالا بیام یا نیام و ازین حرفا که هیچکدومو جواب نداد آخرین پیامی که براش گذاشتم این بود که فردا میام چون دو تا تیک خورد فهمیدم دیده

فرداش که رفتم زنگ زدم کسی جواب آیفونو نداد تلفنم زدم گفت من وقت ندارم الان با شما حرف بزنم خداحافظ وقتی بهش گفتم من الان پشت در خونه تونم هیچی نگفت قطعم نکرد من خودم قطع کردم

چند روز بعد تو دانشگاه فهمیدم نامزد کرده و اون شبم نامزدش پیشش بوده

حالا میخوام ببینم این از قصد خواسته منو سر کار بذاره یا اون اول که گفته بیا نامزدش پیشش نبوده که ببینه ولی اونهمه پیامی که بعدش من فرستادم نامزدش دیده و اینم مجبور شده همه چیزو به نامزدش بگه و فرداشم به من جواب نده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من آدم عقب مونده ایی نیستما فکر نکنی اصلا

اتفاقا خیلی ام روشن فکرو امروزی هستم ولی واقعا برام غیرقابل هضمه که یه دختری ندیده و نشناخته همون اول کاری پاشه بره خونه یه پسری 

والا ما كه قرار ازدواج داشتيم وو خانواده ها در جريان بودنو با هزارتا منتو اصرار ميرفتيم خونه با هزارتا قول و قرار 

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن
2706