2733
2734
عنوان

بارداری و درخواست راهنمایی

277 بازدید | 13 پست

سلام دوستان

من تازه عضو شدم. بارداری اولم در هفته 10 سقط شد حدود 8 ماه پیش. الان دو ماهه باردارم. قبلی خیلی ویار و حالت تهوع داشتم اما این یکی همش گرسنه ام و اشتها دو برابر شده. بارداری قبلی به خاطر ضرب و جرح بچم سقط شد که کورتاژ کردم. تهران زندگی میکنم و غریبم. میشه راهنماییم کنین این کلاس های بارداری و کجا باید برم؟ یا کلا هر کاری که باید انجام بدم. ضمنا دکترم دکتر میترا فروتن هست و میخام بیمارستان اقبال زایمان کنم. این هفته میرم برای شنیدن صدای قلب نی نی. برام دعا کنین

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

سلام عزیزم خوبی؟چندین بار چک کردم دیدم دیگه تاپیک نزدی تاپیکاتم قفل بود الان دیدم این بازه برات پیام گذاشتم.سونو رفتی؟چه خبر چی شد.یه خبری بده بهمون😍😍

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
2738
سلام عزیزم خوبی؟چندین بار چک کردم دیدم دیگه تاپیک نزدی تاپیکاتم قفل بود الان دیدم این بازه برات پیام ...

سلام عزیزم. آره سونو رفتم الان وارد هفته ده شدم. خدا رو شکر قلبش تشکیل شده بود. همه چیز خوب بود. فقط ویار و حال تهوع وحشتناک دارم. و شبی دو بار بالا میارم. ۱۶ تیر میرم عربالگری. ممنونم که من و از یاد نبردی😍😍

سلام عزیزم. آره سونو رفتم الان وارد هفته ده شدم. خدا رو شکر قلبش تشکیل شده بود. همه چیز خوب بود. فقط ...

خداروشکر که خوبی عزیز دلم.اب نبات زنجبیلی بخور خبلی خوبه برای تهوع.یکم دیگه تحمل کن کم کم میره.خواهر منم تا هفته 12تهوع داشت.ایشالا به سلامتی خیلی مواظب خودت باش.😘😘

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
خداروشکر که خوبی عزیز دلم.اب نبات زنجبیلی بخور خبلی خوبه برای تهوع.یکم دیگه تحمل کن کم کم میره.خواهر ...

فدات شم عزیزم. ان شاالله. دعوت به دوستی دادم. حتما جواب غربالگری رو بهت میگم. ایشالا به هرچی که دوست دارین برسین😍😍😍

فدات شم عزیزم. ان شاالله. دعوت به دوستی دادم. حتما جواب غربالگری رو بهت میگم. ایشالا به هرچی که دوست ...

قربونت برم عزیزم.ایشالا که همه چی عالیه.نیت کن شبی یخ صفحه قران به نیت سلامتی خودت و نی نی بخون.سوره یوسف و مریم هم خیلی خیلی خوبه سعی کن بخونی.😍

لطفا جوابم بدید شما با درمان کبدتون باردار شدید؟

صرفا نه عزیزم. ولی سعی کردم تا حدودی درمانش کنم. خیلی چیزهای دیگه هم در بارداریم دخیل بود