2737
2734
عنوان

اولین باری که پریود شدین

19599 بازدید | 51 پست

سلوم

برای اینکه عزیزان یکم بخندیم بیاین خاطرات بار اول پریود رو مرور کنیم!و کلی بخندیم!تاپیک مشابه وجود داشته (خواننده خاموش بودم)ولی بگین برای مرور خاطرات  

عروس جدید!😻😿😻

من سوم راهنمایی بودم با داداشام تو حیاط داشتیم فوتبال بازی میکردیم..یهو حس دسشویی داشتم .رفتم دسشویی وای خودمو نگا کردم..منقلب شدم فک کردم کار بدی کردم.اخه هیچی از پریودی نمیدونستم هیچی..بعد اومدم سرجام خط دفاع..کلا پکر بودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با اجازه شادی جوناولین بار هم چه جوری به شوهراتون گفتین پریودیت

مشکلی نداره !ولی اون اولین بارا دوران بچگی خعلی خنده داره!چون خودم مجردم این مدلی فکر می کنم😂

عروس جدید!😻😿😻
2728
من سوم راهنمایی بودم با داداشام تو حیاط دتشتیم فوتبال بازی میکردیم..یهو حس دسشویی داشتم .درفتم دسشویی وای خودمو نگا کردم..منقلب شدم فک کردم کار بدی کردم.اخه هیچی از پریودی نمیدونستم هیچی..بهد اومدم سرجام خط دفاع..کلا پکر بودم

😂😂برگشتی باحال بود

عروس جدید!😻😿😻

من مسافرت بودم واسه همین خیلی ناراحت کننده بود برام و اذیت شدم

همه چی رو می دونستم از قبل. یه بارم چند ماه قبلش شک کرده بودم که پریود شدم، به مامانم گفت، مامانم خوش حال شد تبریک گفت و گفت خانوم شدی و ... منم زدم تو ذوقش. بعد معلوم شد خبری نبوده. واسه همین وقتی واقعا اتفاق افتاد خیلی جدی و رسمی برخورد کردیم.

صبح که از خواب بیدار شدم رفتم دستشویی دیدم لباسام کثیف شدن

یادش بخیر

یه تی شرت شلوار گلبهی بود

بااینکه یه کوچولو میدونستم درموردش ولی هول شده بودم

اومدم بیرون خواهرم رو بغل کردم زدم زیر گریه

گفتم فکر کنم دارم میمیرم😂😂😂

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
2738

سلام منم مهمون رفته بودم خونه خواهرم همینجوری رفتم دستشویی دیدم یه رگه نازک  قرمز ازم اومد.گفتم خدایا اون چی بود....

بعدش که رفتم بیرون یکم بعد دیدم ببخشید خشتکم خیسه یهو دیدم.....

کلی بهت زده شدم عه این ازکجا اومده نکنه چیزی مالیده بهش هرچی با دستمال جستجو کردم دیدم نه که نمیاد.رفتم ب خاهرم گفتم خندید وگفت اشکال نداره همه اینجوری میشن توسن تو بعدبهم پد داد گفت بزار.حالا بلدنبودم بچسبونم.خخخخخخ.هیچی بعدش دیدم رفت پیش همسایشون گفتش منم خیلی ناراحت شدم هنوزم یادمه که اونموقع ناراحت شدم.ولی بازم توضیح کامل بهم نداد انقد نذر میکردم قطع بشه این چیه.....تا بعدها مادرم بهم گف وتو دوران پریود خیلی مراقبم بود هیچوقت یادم نمیره

😍

تو مدرسه بودم یادمه دوستم پریود بود همسنم بود همش مسخرم میکرد تو بچه ای هنوز که نشدی و فلان. یادمه همون روز اومدم خونه دیدم شدم و سریع رفتم مادرمو گفتم اونم تجهیزاتو برام فراهم کرد نترسم  

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.

من خودم از چند وقت پیشش درد شدید داشتم ینی دو سه روز قبل بعد شک کردیم آپاندیسم ترکیده باشین رفتیم دکتر (شب مامانم و خالم گفته بودن داری پروید میشی ولی به اصرار بابا رفتیم دکتر)بعد دکتره مرد بود و گفت بخواب و محکم (با روش خاص)میزد رو دلم که ببینه ترکیده یا نه گفت آپاندیس نترکیده برین سونو شاید کیست داره حالا من گریههههه فرداش پری شدم با خنده به مامانم گفتم پری شدم گف باشه همون طوری ناهار خوردم گفتم مامان نوار نزارم؟گف چرا بیا و بهم یاد داد😂دوم راهنمایی هم بودم

عروس جدید!😻😿😻

من همه چی رو میدونستم اتفاق خاصی نبود برام

ولی همیشه ک یادم میاد از طرز راه رفتن خودم تو روزای اول خندم میگیره

شکل پنگوئنای حامله راه میرفتم  

از وقتی فهمیدم ماست با خیارشور ضرر داره همشدلم میخواد خیارشورا رو بزنم تو ماست بخورم😐😐😐😐
2706