2733
2739
عنوان

گروه های چت دانشگاهی چت کنیم نکیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 28 پست
هنوز ترم دومی یکم بزار بگذره یه چیزایی میبینی که به عقلتم خطور نمیکنه

مثلا چیا میشه بگین از تجربه هاتون استفاده کنیم فکر می کنم خیلی عقل موندم ازشون یا بهشون خیلی خوش میگوره

دیگه واقعا خیلی وقته این چیزا تو جامعه امروز جا افتاده البته یه وقت می بینی بعضی افراد واقعا بی جنبه ان که دیگه واقعا تعدادشن کم شده با اونا نه با اونا باید سر و سنگین باشی ولی بقیه واقعا دیگه یه چیز طبیعی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا چیا میشه بگین از تجربه هاتون استفاده کنیم فکر می کنم خیلی عقل موندم ازشون یا بهشون خیلی خوش میگ ...

والا پیش اومده از همین چتای گروهی تهدید کردن همدیگه رو 

از جرعت حقیقتا چیزایی درخواست میکنن که اینجا سانسور کنم بهتره

پسر دخترا رابطه های یه ماه دوماه دارن و بعد میرن سراغ نفر بعدی 

درکل دخترا سبک میشن همین

2731
ببین پوچ پوچه اگه گروهی باشه کوه برید یه اکیپ کوچکتر باشید سینما، تئاتر، کتابخونه، پروژه مشترک. ا ...

دوستای دختری برای خودم دارم تک دانشگاه ولی پسرا و اونا زیاد صحبت نمی کنم

والا پیش اومده از همین چتای گروهی تهدید کردن همدیگه رو  از جرعت حقیقتا چیزایی درخواست میکنن که ...

بله به نکته خوبی اشاره کردین تو گروه هم دخترایی هستن که خودشون کوچیک می کنن یا به زور وارد بازی می کنن و بگو بخند یا حتی بعضیا با وجود اینکه متاهلن نامزد دارن اونا هم و یه چیز عادی می دونن 

2740
دوستای دختری برای خودم دارم تک دانشگاه ولی پسرا و اونا زیاد صحبت نمی کنم

من ارتباطی نداشتم .

الانم بعد سالها متاسف نیستم که تو اکیپ مختلط نبودم

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
بله به نکته خوبی اشاره کردین تو گروه هم دخترایی هستن که خودشون کوچیک می کنن یا به زور وارد بازی می ک ...

خب خودتو بزار جای پدر و نامزد و شوهر اون دخترا راضی هستی اینطوری سبک جلوه کنی 

این پسرا به این کارا میگن روشن فکری درحالی که یه موشون راضی نیست خواهر و زن و مادر خودشون وارد همچین بازیای کثیفی بشن

من ارتباطی نداشتم . الانم بعد سالها متاسف نیستم که تو اکیپ مختلط نبودم

چه خوب این خوشحالم کرد جون بعضیا میگن پشیمون میشید نم برین سلام بدید سرصحبت باز کنید ولی من چون خوشم نمیاد فکر می کردم عقب موندم‌

چه خوب این خوشحالم کرد جون بعضیا میگن پشیمون میشید نم برین سلام بدید سرصحبت باز کنید ولی من چون خوشم ...

ببین نسل دهه ۸۰ حتی ارتباط دانشگاهی برای یه آینده مشترک فکر نکنم داشته باشن اینقدر که مسائل حاشیه ای وجود داره. و همه چیز رو فان میبینن.

شما اگه اهل چت بودی بدون نظر سنجی این کار رو میکردی.

اما وقتی اهلش نیستی چیزی هم از دست نمیدی.

مطمئن باش بچه های تاپ کلاس هم خودشون رو زیاد درگیر نمیکنن

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری