2733
2734
عنوان

گروه های چت دانشگاهی چت کنیم نکیم؟

232 بازدید | 28 پست

سلام دوستان من ترم ۲ هستم و یک گروه درسی داریم گاها سوال درسی می پرسیم ولی در این بین گاها دخترا و پسرا خیلی صمیمی چت می کنن مسخره بازی و بگو بخند حتی حقیقت جرئت هم بازی می کردن و برای اون یه گروه جداگانه باز کردن من پیام هاشون می خونم و اولا یکم چت می کردم ولی الان کلا حرف نمی زنم چون میگم دانشگاه که باهاشون در ارتباط نیستم گروه چرا بیخودی حرف بزنم به نظرتون اشتباه کردم ؟ منم برم گروهشون عضو بشم و مدام چت کنم یا حد حدود رعایت کنم همینطوری ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ولشون کن فقط بحث درسی

درگیر حواشی نشو 

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
2738

من هستم حتی یه سری لفت دادم تو اون چت متفرقه شون باز اد کردن منو 🥴

البته حدس میزنم چرا ولی خوب واقعا سعی کن زیاد اوکی نباشی تهش همینا خنجر میزنن از پشت ...

چت داشته باش ولی در حد نیاز ،خیلی صمیمی نشو 

من ترم آخرم از ترم یک گروه داریم  البته هی هرترم اضافه میشد. ما خیلی راحت چت میکنیم  خیلی حرف می‌زنیم  توام اگه دوست داری راحت چت کن

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.

ببین پوچ پوچه

اگه گروهی باشه کوه برید یه اکیپ کوچکتر باشید

سینما، تئاتر، کتابخونه، پروژه مشترک.

اردوی یه روزه با اتوبوس خیلی مزه اش بیشتره.

باور کن این وسط خیلی ها درگیر چت خصوصی دو نفره شدن و معلوم نیست ارتباطشون کیفیت داره یا نه.

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
من ترم آخرم از ترم یک گروه داریم  البته هی هرترم اضافه میشد. ما خیلی راحت چت میکنیم  خیلی ...

اخه می دونید اونا کلا یک گروه دخترن دانشکاه با پسرای کلاس حرف می زنن میرن میان من با اونا زباد حرف نمی زنم گروه باهاشون چت کنم بعد پشتم کلا حرف نمیشه؟

2706