2737
2739
عنوان

میدونم که موضوع مهمی نیست اما برام شده دغدغه ،همش بهش فکر میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1852 بازدید | 95 پست

خب معمولا بینی های گوشتی چند سال بعد عمل باز یکمی چاق میشه .اما نه اونقدر که افتضاح بشه.

برادر من بینیش گوشتی بود،اما به نسبت خواهر که استخوانی بود،خوش فرم تر شده.

سخت نگیر عزیزم،اما تو انتخاب دکتر خیلیییی دقت کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آيدان ميگن فايده نداره،زهرا جان برنميگرده اما ممكن هست نتونن خوب درش بيارن و هيچ تغييري نكنه ،آلوچه جون همون تمام رخ از همه مهم تره 😩

کسی که تو رو نمیبینه نگاهش درگیر یکی دیگه س حالا هی خودتو تغییر بده
2728

عزیزان عمل کردن بینی استخوانی راحت تر و ریسک کمتری داره نسبت به بینی گوشتی 

بینی گوشتی فرم دهیش سخت تره به خاطر همین ریسکش بیشتره اینو من مستقیم از یک دکتر فوق تخصص شنیدم

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

من كلي دكتر رو كارهاشون رو نگاه كردم و نظرات فروم پرشين هيت و نو عروس رو خوندم ،سامي خيلي ها ازش راضي بودن و خودم هم از كاراش خيلي خوشم اومد ،نادريان هم خوب بود .فعلا فقط از همينا خوشم اومد اما تا خودم حضوري نرم پيششون نميتونم قطعي نظر بدم

2740

عزیزم نترس تو انتخاب دکتر دقت کن و با توکل انجام بده انشاالله بینیت زیبا میشه

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

دوست من بینیش خیلی بزرگ بود و گوشتی تازه زیره ۱۸سال بود تازه ما شهرستانیم و کیفیت دکترا اینجا مثه شهرای بزرگ نیس ولی دماغش خو ب از آب دراومد یکم بزرگ شد ولی بازم به صورتش می اومد

خيلي ممنون از انرژي مثبتتان دوستان ،واقعا يكم از اون حالت نااميدي در اومدم ،من بينيم كج هم هستش البته خيلي كم ولي وقتي سرم رو يكم ميارم پايين كاملا مشخص هستش ،دماغم زياد بزرگ نيست أما وقتي ميخندم خيلي بزرگ ميشه 😂😂😂

خيلي ممنون دوستاي گل 🌹🌹🌹واقعا قوت قلبي كه ادم از ديگران ميگيره خيلي مؤثر هست در روحيه ،آلوچه جان من تحقيق اونجوري كه حضوري بخوام برم بگردم انجام ندادم اما تا دلت بخواد تو اينستاگرام و اينترنت گشتم از نگاه كردن نمونه ها بگير تا خوندن تمام نظرات ،چند تا دكتر رو مد نظر دارم كه اصلي ها سامي و نادريان هستن كه به خصوص براي بيني هاي گوشتي به نظرم از بقيه موفق تر بودن

2706