2737
2734

من ميخوام دماغم رو عمل كنم .جدا از افكار منفي كه همش مياد سراغم تازگي ها فكر ميكنم بيني هاي گوشتي بعد از عمل خيلي تغيير نميكنن و همش هزينه إضافي كردن هست ،با اينكه از چند تا دكتر نمونه كار هايي ديدم كه بيني گوشتي داشتن و خوب شدن اما يكم حالم گرفته شده 

کسی که تو رو نمیبینه نگاهش درگیر یکی دیگه س حالا هی خودتو تغییر بده

همش تقصير خودم هستش از بس به همه ميگم ميخوام عمل كنم ،دوستم ديروز برگشت بهم گفت كه امكان اينكه جراحي بيني تو هم خوب بشه خيلي كمه چون دماغ هاي گوشتي رو نميتونن كاري كنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا هيچ كس جواب نميده !؟؟؟شايد اين موضوع براتون مهم نباشه اما خيلي براي من مهمه ،فكر كنيد منم دوستتون هستم و با نظراتتون منو راهنمايي كنيد ،واقعا از بس بهش فكر ميكنم خسته شدم 

2728

مرسي ترانه جون .اين دوست من خيلي دختر خوبيه اما يكم رك هست و نظراتش رو خيلي رك ميگه .برگشت گفت همه دماغ هاي گوشتي بعد از عمل حتي بدتر هم ميشن و تو مشكلت نوك دماغت هست و نميتونن برات كاري كنن!!زد تو ذوقم !!خيلي ذوق داشتم براي عمل 

بینی هایی که از نظر استخوان مورد دارن بیشتر دچار مشکل میشن چون نیاز به تراشیدن قسمتی از استخوان بینی دارن و کوچکترین اشتباهی بینی رو خراب میکنه عزیزم

خوشبختی من،پیدا کردن تو از میان این همه ضمیر بود.

2738

حالا پيش خودم اينجوري ميگم كه اگر عمل هم بكنم حداقل يه تغيير كوچيك كه ميكنه !!كاش يه روشي ابداع ميشد كه بيني هاي گوشتي رو هم به زيبايي جراحي ميكردن 

بچه ها بحث سر اين هست كه من اگر بينيم رو عمل كنم چهرم خيلي تغيير ميكنه چون كلا بيني بزرگ باعث سن بالا شدن و خشن شدن چهره ميشه ،خيلي دلم ميخواد خدا بهم لطف كنه و يه جراحي خوب داشته باشم واقعا از خدا ميخوام اينو

2706