2752
2734
عنوان

از پسرخالم خوشم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 941 بازدید | 60 پست

اصلا بهش نگو اگه حالا خیلی دوستش داری تو جمع و مهمونی سر حرف و باز کن و .. غیر مستقیم دلشو ببر 

اما نرو نگو دوستت دارم تو فامیل یه عمر چشم تو چشم میشید برات بد میشه حرف آبرو وسطه اگه اون دوستت نداشته باشه رسوا میشی بعضی جاها باید با منطق جلو رفت وقتی حس می‌کنید احساستون یک طرفه هست ریسک نکنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو جمع که بدتره چی بهش بگم اخه

میگم برو مخشو بزن تو مخ یه پسر رو میزنی نمیری بهش بگی میخوامت که میری در مورد مسائل بی ربط به عشق حرف میزنی ازش سوال می‌پرسی در مورد یه موضوع موقع حرف زدن به چشماش نگاه می‌کنی غیر مستقیم دلشو می‌بری کم کم صمیمی میشی خودش بیاد جلو و اون فکر کنه مختو زده 

ادمی نیست که به بقیه بگه

اگه اینقدر راحت اعتماد می‌کنی پس ساده هستی عزیزم 

تو فرض کن اگه یه درصد بگه چی ؟ آدما اشتباه میکنن فرض کن اشتباه کنه و بگه اونوقت یه عمر خودت کوچیک میشی 

حالا گفتن از ما بود عزیزم این همه آدم الکی راهنمایی نکردن 

میگم برو مخشو بزن تو مخ یه پسر رو میزنی نمیری بهش بگی میخوامت که میری در مورد مسائل بی ربط به عشق حر ...

من اصن اینکارارو بلد نیستم تا الان دوست پسرو این حرفا نداشتم اصلا نمیدونم چی بگم بهش

مگه همیشه باید بزرگ تر باشه اخه من مامانبزرگم سه سال از بابا بزرگم بزرگ تره ربطی نداره اخه

نی من ندوست     خودت چند سالته  خب مگه    من خدایی ترجیح میدادم بزرگتر    البته ب قول شما  هنه مثل هم نیستن ولی ترجیح نمیدادی همین شخص مثلا ۵ سال بزرگتر بود    

من اصن اینکارارو بلد نیستم تا الان دوست پسرو این حرفا نداشتم اصلا نمیدونم چی بگم بهش

البته ازدواج فامیلی در اکثر موارد خوب نیست دو سال هم کوچیکتر هست اما چون پرسیدی راهنمایی کردم

موفق باشی عزیزم 

و چقد شبیه یکی از دوستای منی

البته اون پسر خالش پزشکه و ساکن یه شهر دیگن

خیلی دیر به دیر خانواده ها همو میبینن مثلا سالی ماهی یه بار

اخرین بارم یه ماه پیش یه بهونه چرت و پرت پیدا کرد بهش زنگ بزنه و دست اخر انگار پسره نمیخواست تلفن قطع کنه و بحثا یه جوراایی به دوستم ربط میدم مثلا میپرسید خودت چیکار میکنی، کجا مشغول کاریو...‌

به نظرتون این احساسه یا نه؟؟

...زندگی دو نیمه است نیمه اول به امید امدن نیمه دوم...........نیمه دوم در حسرت نیمه اول.....  وقتی کوچیک بودم این جمله را یه جا خونده بودم اون موقع نمیدونستم این جمله ینی چی اما الان کاملا حسش میکنم  دلم یه امید ،یه انگیزه میخاد واسه زندگی..اما نمیدونم چرا همه در ،را به رووم بستن .... بگذریم......کارای تایپ،پاور،پروپوزال نویسی،ورد،پی دی اف انجام میدم با هزینه خیلی کم ممنون میشم تگ کنین ..دلم یه کار خوب میخاد میشه واسم یه صلوات بفرستین به ارزوم برسم 
2706