2733
2734
من متولد 74ام دانشجو قدم بلنده ظاهرمم خوبه اغلب پسرا میپسندن.. وضع مالی پدرمم خوبه دوتا بچه ایم

یه خواستگارم متولد 68 کارمندبانک...همقد منه خیلی لاغره 54کیلوعه از قیافشم اصلا خوشم نمیاد...مومنه...دانشجو ارشد...لهجه ترکی داره خیلی...9تا بچه ن خانوادش روستایین ولی تو شهر زندگی میکنن

دومی متولد 68 بازم همقد من ریزه میزس قیافه ش از بانکیه بهتره...مغازه کارت عروسی داره..ماشین داره مغازه ام شریک...دوتا بچه ن مامانش معلمه 

من از پسر درشت و قد بلند خوشم میاد شانس من هرمی میاد قد کوتاهه 

حالا چی کنم؟

میون این همه خوشگل کیو انتخاب کنم

به کدوم بگم اره کدومی رو جواب کنم

😂😂😂😂

یاد این ترانه افتادم ببخشید

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

عزیزم من یه سال ازت کوچیک ترم خاستگار خیلی بهتر ازینا داشتم قبول نکردم حس کردم زوده....چه خبره اخه....من اگ جات بودم قبول نمیکردم....کلی وقت هست هنوز

چشم ها غالبا سعی دارند انچه راکه میخواهیم انکار کنیم,بی پروا نشان دهند...

چقدر عجولی خب صبر کن یکی بهتر بیاد

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

هیچکدوم عزیزم هنوز وقت داری اجباری نیست که حتما ازین دوتا انتخاب کنی

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2706