2733
2739
عنوان

خسته ام دوستای مطلقه میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1560 بازدید | 54 پست

معلومه زرنگه ما زنا با حرف گول میخوریم راحت میشه با احساساتمون بازی کرد تا آدم نشده برنگرد باز هم خودت میدونی

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد --- خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا شما از نظر من نظراتت خیلی متزلزله. برای همین من چیزی نمیگم. ولی اینو بگم که مردی که تهدید به خودکشی یا مفقود شدن میکنه اصلا قابل اتکا نیست... ولی شمایی هم که تحت تاثیر چنین تهدیدهای بچگانه ای قرار میگیری جسارتا به نظر میاد خودت هم ناپخته ای و از  این بابت خوب به هم میاین!

ببخشید اگر رک گفتم. ناراحت نشو. بذار یکی حرف درست بهت بزنه. من جدا شدم. اوننننننقدر جدی و تلخ که کمر می شکست نه اینجوری لوس و ... بگذریم...

بیشتر نمیدونم چی بگم که فضا دستت بیاد.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2731
2738

عزیزم هرجور شده حق طلاق بگیر.اگه واقعا تغییر کرده بود باهم زندگی میکنین وگرنه راحت میتونی جدا شدی و دردسر طلاق گرفتن نداری.اگه واقعا تغییر کرده و شما رو دوست داشته باشه بهت حق طلاق میده

رویایی دارم از جنس آزادی....