2737
2739
عنوان

خسته ام دوستای مطلقه میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1560 بازدید | 54 پست

امینه جان متولد ۷۳ام بچه ندارم سه سال باهاش زندگی کردم فامیله 

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اباندخت شوهرت تو اون دوران تهدیدت نمیکرد به اینکه بی نشون میره جایی یا اینکه با خودش کاری میکنه نمیترسیدی از اینده ای که در انتظار هردوتونه؟

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین
2728
اباندخت شوهرت تو اون دوران تهدیدت نمیکرد به اینکه بی نشون میره جایی یا اینکه با خودش کاری میکنه نمیترسیدی از اینده ای که در انتظار هردوتونه؟

طفلی شوهر من بی عرضه تر از این حرفا بود

ولی اگه بخاطر ترس از تهدیداش یا ترحم میخوای برگردی سخت دراشتباهی

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
به دلت رجوع کن اگر دو دلی استخاره کن خوب اومد یک فرصت دیگه بخش بده

من هم با اینکه اصلا مذهبی نیستم ولی شدیدا به استخاره معتقدم

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     

چند باره استخاره کردم البته نماز استخاره خوندم هر بار تمایلم طلاق بوده بعد استخاره 😢البته نمیدونم اگه ی روز برگردم احساسم برمیگرده یا نه

2738

دلت بحال خودت بسوزه ترحم بحال خودت داشته باش اون اگه واسه عشق شدیدی که بهت داشت لاغر شده بود حق طلاق که سهله هر کاری که میگفتی میکرد زندگیش از نظم خارج شده بلاتکلیفه طلاق بگیره هرکی بپرسه چرا جدا شده میگن مرد خیانت کرده آبروش رفته بخاطر این چیزایی که گفتم ناراحته نه دوری و عشق شما , تا حق طلاق نگرفتی برنگرد بهش

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد --- خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

غصه نخور من روز بعد از عروسيم شوهرم بخاطر يه بحث خيلي ساده اينقد كتكم زد ك رفتم بيمارستان و مراسم پاتختيمون كنسل شد و بجاش. رفتيم دادگاه😔الان از طلاقم رازيم و كلي نسبت ب قبل پيشرفت كردم تو زندگيم

راستش من خیانتش رو به کسی نگفتم حتی پدرم ولی دنیامون متفاوته اون پیش چند نفر گفته که بعد هستی کل زمین و بیارن بزارن جلوم زن نمیگیرم کاش بتونه فراموشم کنه یبار بهم گفت کاش در حقم بدی میکردی تا الان فراموشت میکردم  

غصه نخور من روز بعد از عروسيم شوهرم بخاطر يه بحث خيلي ساده اينقد كتكم زد ك رفتم بيمارستان و مراسم پاتختيمون كنسل شد و بجاش. رفتيم دادگاه😔الان از طلاقم رازيم و كلي نسبت ب قبل پيشرفت كردم تو زندگيم

تاالان فکر میکردم من رکورد دار این قضیه هستم

من یک هفته زندگی کردم

شما کمتر از من

عجب!!!!

راستش من خیانتش رو به کسی نگفتم حتی پدرم ولی دنیامون متفاوته اون پیش چند نفر گفته که بعد هستی کل زمین و بیارن بزارن جلوم زن نمیگیرم کاش بتونه فراموشم کنه یبار بهم گفت کاش در حقم بدی میکردی تا الان فراموشت میکردم

بگو حالا که من انقد خوبم و انقد دوسم داری کارهایی که میخوام رو انجام بده

اگه قبول کرد که هیچی

اگه نکرد معلومه میخواد فریبت بده با این حرفها

ساده نباش

عزیزم..دیگه برنگرد که اگه برگردی بدتر میشه..جدا شو..برگردی به خودتم توهین کردی چون شوهرت باز تکرار میکنه..اینبار بهت میگه اگه با خیانتم مشکل داشتی چرا برگشتی

آرزو دارم که دل جایی گرفتارت کند/با رقیب تندخویی همسرو یارت کند/یک شبی آید به خوابت بعد چندین انتظار/دل تپیدن های شوق از خواب بیدارت کند
2706