2726
عنوان

چرا الان اومدین نی نی سایت؟

465 بازدید | 24 پست

نظر شما

تعداد رای : 53
نظرسنجی
اطلاعاتم رو ببرم بالا
4
7%
با همسرم قهرم اومدم یادم بره
3
5%
همسرم بهم توجه نداره منم حوصلم سر رفته
2
3%
اومدم همینطوری خودمو مشغول کنم
40
75%
اومدم سوالی که ذهنمو درگیر کرده بپرسم
4
7%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یکی تاپیک زده بیاین نی نی پیج !نی نی یار ها که اصلا محل کاربرا رو نمیدن ترکوندن تاپیکو!!!!! حکومت نظامی شده و ما خبر نداریم

نیروانا پک :آنچه خوبان همه دارند تو یک جا داری! عبارت نیروانا پک رو تو گوگل سرچ کنید .

یکی تاپیک زده بیاین نی نی پیج !نی نی یار ها که اصلا محل کاربرا رو نمیدن ترکوندن تاپیکو!!!!! حکومت نظامی شده و ما خبر نداریم

نیروانا پک :آنچه خوبان همه دارند تو یک جا داری! عبارت نیروانا پک رو تو گوگل سرچ کنید .

هيچي بعد از ٢ سال اومدم به سوال بپرسم

به ساعت رفتم تو در و ديوار كه بفهمم اصلا چجوري تاپيك بزنم ... بعد كه زدم كسي جواب نميده... 

آخه اين انصافه؟؟؟؟

دلتون برامون تنگ شد بياييد به اين آدرس اينستا گرام 00sarabanoo00
هيچي بعد از ٢ سال اومدم به سوال بپرسمبه ساعت رفتم تو در و ديوار كه بفهمم اصلا چجوري تاپيك بزنم ... بعد كه زدم كسي جواب نميده... آخه اين انصافه؟؟؟؟

عزیزم سایت یک کمی خلوت شده

کسایی ام هستن مطمئنا اطلاعی ندارن در مورد سوالت.

یک وقت دیگه هم تاپیک بزن شاید جواب گرفتی

مریضم یه جا نشین شدم برای اینکه افسردگی نگیرم

پنج روزههههههههههههههههههههههههه      

خدایا همه ی مریضا رو شفا بده مخصوصا اونایی که مریضیشون طولانی شده

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2706