2733
2734
عنوان

خانم های نماز خوان بیایید!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1170 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من شنیدم پنج دقیقه قبل اذان وضو بگیر و روبه قبله بشین ذکر بگو یا به خدا حرف بزن

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

بهتره قبل نماز هرکاری که فکر میکنی واجبه انجام بدی. بعد سر وقت نماز خوندن وتوجه به معنی  ویه چیز مهم که منم قبول دارم  جای خلوت  بعد   بلند خوندن.  یه کسی به دوستم گفته بود  اگه حواستون تو  نماز   پرت میشه  سعی کنید   با صدا   نماز بخونید  امتحان کردم  تاثیر داره.  اگه شیطان بذاره 

2738
بهتره قبل نماز هرکاری که فکر میکنی واجبه انجام بدی. بعد سر وقت نماز خوندن وتوجه به معنی  ویه چیز مهم که منم قبول دارم  جای خلوت  بعد   بلند خوندن.  یه کسی به دوستم گفته بود  اگه حواستون تو  نماز   پرت میشه  سعی کنید   با صدا   نماز بخونید  امتحان کردم  تاثیر داره.  اگه شیطان بذاره

همیشه وقت اذان وقتم را خالی میکنم و همه کارهام را جوری تنظیم میکنم که اون زمان کار و دغدغه ای نداشته باشم ولی باز یه فکرهایی میاد تو ذهنم که اصلا خودم متعجب میمونم  

تنها راهش نماز اول وقته. فقط همين به مرور زمان باعث ايجاد حضور قلب ميشه. 

اوايلش انتظار نداشته باش كم كم قول صد در صد بهت ميدم كه اين اتفاق ميفته

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "