2733
2734
عنوان

ارتباط پسرای مجرد با زنای مطلقه

| مشاهده متن کامل بحث + 10799 بازدید | 269 پست

خانوم محترم نگفتم زنای مطلقه هرزه ان اتفاقا زنای مطلقه خیلی هم خوبن من اگ خودن باردار نبودم صد درصد جدا میشدم ...من منظورم زنای خراب و هرزس دور از شما ها ....منظورم اونایی هست ک خودتونم میدونید ..ای بابا چرا نمیگیرید..من خودم تو فامیل مطلقه دیدم یه خانوم ک از فرشته ها مهربون تره ...اما زنای هرزه کم نیستن چ متاهل چ مطلقه ای بابا

از هرچی بدم اومد سرم اومد...

من جدا شدم ولی اگه برای داداش خودم بود به خاطر اختلاف سن و داشتن بچه با برادرم صحبت میکردم ولی تهمت زدن خوب نیست .تحت هر شرایطی .من این مسیله رو با برادرم حل میکردم نه اون خانم.

نازنین پسرم همین که تو را دارم ، بهترین هدیه ی دنیا را دارم ، دیگر در بین ستاره ها به دنبال درخشانترین ستاره نیستم ، در میان گلها به دنبال زیباترین گل نیستم. تو کهشکانی هستی از پرنورترین ستاره ها......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=42411918]چون داری نفرین میکنیوقتی میگی سرتون بیاد و ....دعاست؟؟؟؟[/QUOTEپس حالا که قبول داری نفرینه نگو این رابطه اشکال نداره و مهم نیست ـ

چرا قاطی میکنی مسایل رو

خوبی

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
2728

Elham:

اطلاعاتي در مورد همسر "امانوئل مکرون" (جدی ترین گزینه ریاست جمهوری فرانسه)

به گزارش عصرایران به نقل از خبرگزاری ها، در حالی که امانوئل مکرون تنها ٣٩ سال سن دارد همسرش ٢٤ سال از او بزرگ‌تر است و ٦٣ سال دارد.

مکرون با به دست آوردن ٢٤ درصد از کل آرا در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه توانست به همراه  ماری لوپن به مرحله دوم انتخابات راه یابد.

سایر کاندیداها پس از شکست در مرحله نخست حمایت خود را از مکرون اعلام کردند. این موضوع احتمال پیروزی مکرون را تا حد قطعیت بالا می‌برد.

٥ واقعیت درباره همسر مکرون:

-    مکرون در سن ١٥ سالگی در مدرسه با بریژیت تروینو به عنوان معلم زبان فرانسه (همسر فعلی اش) آشنا شد. وی معلم زبان فرانسه مکرون در مدرسه "لا پروویدانس" در شهر "آمیان" فرانسه بود. تروینو متأهل و صاحب 3 فرزند بود.

مکرون در سن ١٥ سالگی رابطه عاشقانه با معلم خود برقرار کرد و در سن ١٦ سالگی آنها رسما یک زوج شدند.

- والدین مکرون در ابتدا او را به پاریس فرستادند تا به این رابطه پایان دهند اما این زوج پس از فارغ‌التحصیلی نیز با هم مانند و سرانجام در سال ٢٠٠٧ به صورت رسمی با هم ازدواج کردند

-    کوچک‌ترین فرزند بریژیت از همسر سابقش، ٣٠ سال سن دارد و به عنوان وکیل در کمپین انتخاباتی مکرون فعالیت می‌کند. بزرگ‌ترین فرزند وی نیز که "سپاستین" نام دارد متولد ١٩٧٥ میلادی است و اکنون ٤٢ سال سن دارد.

جالب توجه اینکه فرزند بزرگ خانم بریژیت ٢ سال از مکرون بزرگ‌تر است و "لورانس" فرزند دوم بریژیت با مکرون هم سن است.

- خانم بریژیت وسواس ویژه‌ای نسبت به همسر خود دارد به طوری که در همه جلسات و نشست‌ها وی را همراهی می‌کند. زمانی که مکرون وزیر اقتصاد بوده همسرش در جلسه‌هایی که وی شرکت می‌کرد حضور می‌یافت و برنامه ملاقات‌های وی را شخصا می‌چید.

-    مکرون و بریژیت تصمیم گرفته‌اند که فرزندی به دنیا نیاورند. مکرون در یک گفتگوی انتخاباتی گفته بود که او و همسرش با هم به این نتیجه رسیده‌اند که فرزندی نداشته باشند.

این زوج هم‌اکنون با ٣ فرزند تروینو از ازدواج قبلیش زندگی می‌کنند.

‏http://www.asriran.com/fa/news/535545/5-واقعیت-درباره-همسر-رئیس-جمهور-احتمالی-فرانسه-خانمی-که-٢٤-سال-از-همسرش-بزرگتر-است-از-آشنایی-در-مدرسه-تا-وسواس-های-خانم-٦٣-ساله

اه خستم کردی استاتر .یکم خودتو بزار جای خانومه

چقدر به مطلقه بودن گیر دادین و استارتر رو کوبوندین. قبول کنین داداش ایشون باید با یک دختر 25-6 ساله ازدواج کنه الان نه یک زن 40 ساله با بچه 11ساله. اصلا بحث مطلقه بودن رو کار ندارم.چه طرفداری هم داره خانومه تو سایت. خوش به حالش. خخخخ

همه میدونن مردا در زمینه جنسی آسیب پذیرن بخصوص اگه مجرد باشن و امکانات نداشته باشن... زنا از این استفاده میکنن و مخ زنی میکنن...حالا هی بگید برادرش برادرش.

چطوره که این بندگان اسیب پذیر خدا تو خونشون وقتی زن بنده خدا خودش رو به هزار و یک رنگ درمیاره واسه جلب توجه و محبت،کورن گول نمیخورن 

ولی وقتی یه زن دیگه حالا به قول شما بد رو ببینه مغزشون رو تعطیل میکنن

قبول کنید که همین حرفها به اقایون مجوز خیانت میده

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
2738

هر چقدر هم که یک زن به قول شما فاسد و هرزه باشه، تا زمانیکه یک مرد 30 ساله که عاقل و بالغه، توی اینستاگرام و ت ل گ رام دنبال همچین مواردی هست،  اشکال از اون مرده نه خانم؛ ما زنان همیشه سعی داریم خودمون رو مقصر جلوه بدیم؛ این فرهنگ ماست که همه جا زن مقصره؛  من ازدواج اینجوری رو فقط بخاطر اون کودک درست نمیدونم؛ چون باید با ناپدری خودش رو هماهنگ کنه؛ واژه های پیر، مطلقه، واقعا مربوط به جهان سومه که ظاهر بینی در اون حرف اول رو میزنه؛ شما کار برادر خودت رو نمیبینی و کلی اون زن رو محکوم میکنی؟؟؟؟؟؟

آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)

مهم خوشحالی طرفین هست البته بشرطی که حق و حقوق دیگران پایمال نشه از جمله فرزند اون خانم وگرنه گوربابای تناسب...مثلا منکه از نظر سنی باهمسرم تطابق دارم ولی خوشحال زندگی نمیکنم خیلی کارم درسته

بعضیا از عقل...فقط دندونشو دارن

بنظر منم خوبه هم کفو باشن.... خانم خودشون باید متوجه باشن با یه شکست و بچه 11 ساله نباید ریسک کنن... بالاخره جامعه ما هم عرفی داره.... من نمیدونم چرا همه دنبال تابو شکنی هستن تو این سایت.... خب مجازیه ..کی به کیه.... حالا اگه داداش 20 ساله خودشون خانم 30 ساله بگیره یا داداش 30 ساله شون خانم 40 ساله مطلقه بگیره .... جنازه کشی میکنن.... دست بردارید از این ژستای روشنفکری