2733
2734
عنوان

جراحی دیسک گردن

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 26 پست
راست میگی؟ برای شوهرم گفتن از جلوی گردن ، من ایرانم نیستم و اینجا دست تنهام. خیلی دلم گرفته و خیلی ن ...

اره گلم . انشالله که عمل خوبی داشته باشند مراقبت بعدش مهمه .. دکتر خوبی انتخاب کنید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روز عمل عالی بودن . صحبت کردن زیاد شبش خیییییلی اذیت شدن .. روزای بعد ی مختصر دردی داشتن قابل تحمل . ...

خداروشکر پس. فکر کنم خیلی سخت نباشه ، نمیدونم چیکار کنم. چند ماه عقب بندازیم و تحقیق کنیم یا اینکه چی 😔

اره گلم . انشالله که عمل خوبی داشته باشند مراقبت بعدش مهمه .. دکتر خوبی انتخاب کنید. 

اینجا سخت میشه که دکتر عوض کرد. ولی تحقیق کردم از دانشگاه معتبری تخصص دارن. کلینیک هم که پیشنهاد دادن خصوصی هست.

2731
خداروشکر پس. فکر کنم خیلی سخت نباشه ، نمیدونم چیکار کنم. چند ماه عقب بندازیم و تحقیق کنیم یا اینکه چ ...

ما چند تا دکتر نشون دادیم ام ار ای رو و مامانم . گفتن صبر کردن خطرناکه و ممکنه با ی حرکت اتفاقی و ضربه دست و پاهایش فلج بشن  ماهم دیگه اینو گفتن سریع عمل کردیمش . دوستاش داشت بی حس میشد . 

نه پیچ و پلاک نمیخوان فکر کنم. یه دیسکه و بین دو تا مهره هم یه چیزی میخوان بزارن چون نزدیک هم شده. م ...

اره میشه همون پیچ و پلاک خوب میشه بعدش یکم سخته ولی زود خوب میشه

برای حاجتی ک در دل دارم یک صلوات مهمانم کن
روز عمل عالی بودن . صحبت کردن زیاد شبش خیییییلی اذیت شدن .. روزای بعد ی مختصر دردی داشتن قابل تحمل . ...

الان دستاش چطورن؟نمیسوزن؟مسکن چی میخورن؟

برای حاجتی ک در دل دارم یک صلوات مهمانم کن
ما چند تا دکتر نشون دادیم ام ار ای رو و مامانم . گفتن صبر کردن خطرناکه و ممکنه با ی حرکت اتفاقی و ضر ...

😞 ما به دکترش گفتیم‌چند ماه صبر کنیم که اماده بشه شوهرم آمادگی نداشت. چیزی نگفت ولی. حالا میخوام ویزیت انلاین بگیرم.