2733
2734
عنوان

۱۲ نفر مهمون داشته باشید چی درست میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 34 پست
مرغ شکم پر میزارم با فسنجون احتمال زیاد

افطار چی

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا نمیدونم همرو یبار همون بعد اذان بیارم؟ یا شام دوسه ساعت بعد؟ دوبار بیارم خیلی سخته برام 

هم سخته هم ظرف شستن واقعا سخته،هم اینکه کسی که روزه داره با همون نون پنیر و حلیم سیر میشه دیگه جایی برای برنج نمی‌مونه.

بعدشم قشنگی ماه رمضون به افطارشه،دیگه شام و برنج به نظرم جالب نیس.

من جای شما باشم همون افطار میدم فقط با همون غذاها حالا اش آبگوشت حلیم فرنی شامی و این چیزا،بعد افطارم یکم گذشت میوه بیارین کافیه،چون چند ساعت بعدش دوباره باید سحری بخورن

نه با فاصله بیار قشنگتره ولی خب بیشتر اذیت میشی

ارع سخته دوبار سفره بذارم

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
2731
هم سخته هم ظرف شستن واقعا سخته،هم اینکه کسی که روزه داره با همون نون پنیر و حلیم سیر میشه دیگه جایی ...

یعنی میگی برنج نذارم بد نیست؟

اذان شهرتون چه ساعتیه

ی ربع یه ۷

افطار چی

همین نون پنیر سبزی و خرما شربت چایی  و یه سوپ سبک و اینا اوصولا ما اش و حلیم نمیزاریم سنگینه کسی نمیتونه شام بخوره

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
یعنی میگی برنج نذارم بد نیست؟

نه اصلا.ما تو شهرمون حتی اطراف شهرمون هیچکس افطار برنج نمیده.با اینکه مازندران خیلی تو غذا زیاده روی میکنن جوری که رو سفره حتی جای یه لیوان نباشه ولی اصلا برای افطار برنج نمیدن.

مثلا شما میخوای ساعت ۱۰ برنج بدی،دوباره خودشون برای سحری دو سه ساعت بعدش برنج بخورن.

البته من طبق شهر و استان خودم گفتم،جاهای دیگه نمی‌دونم چجوریه

همین نون پنیر سبزی و خرما شربت چایی  و یه سوپ سبک و اینا اوصولا ما اش و حلیم نمیزاریم سنگینه کس ...

بعد شام جدا میارید؟ یعنی یکی دوساعت بعد؟

نه اصلا.ما تو شهرمون حتی اطراف شهرمون هیچکس افطار برنج نمیده.با اینکه مازندران خیلی تو غذا زیاده روی ...

ما رشت هستیم...اینجا اجباری نیست هرکی هرجور دوست داره هست من نمیدونم چیکار کنم 

بعد شام جدا میارید؟ یعنی یکی دوساعت بعد؟

نه ما اینجوری افطار نمیندازیم اول نون پنیر سبزی و سوپ و چایی اینا میزاریم تو سفره بعد جمع که میکنیم و پلو و چلو میاریم

دوبار سفره نمیندازیم شاید یه ربع بیست دقیقه فاصله باشه اصلا رسم مهمونی افطارمون اول تاحالا اینجوریه میدونم جاهای دیگه اینجوری نیست

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
نه ما اینجوری افطار نمیندازیم اول نون پنیر سبزی و سوپ و چایی اینا میزاریم تو سفره بعد جمع که میکنیم ...

اها یعنی سفره بازه بعد افطار وسایل افطار و ظرفای کثیف جمع میکنید برنج میارید درسته؟