2737
2734

باور كنيد عكس ت.ل.گ.ر.ا.م محل جنگ و دعوا نيست

خيلي زشته كه هر موقع با همسرتون خوبيد عكس دو نفره ميزاريد هر موقع دعواتون ميشه همه عكساش رو پاك ميكنيد و جملات غمگين عارفانه!!!!ميزاريد

Lilypie Maternity tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دقيقا بعضيا مثل بچه ها ميمونن با اين كاراشون خودشونو دشمن شاد ميكنن خيلي خيلي زشته 

تازه ي عده هم هستن سايه شوهره را با تير ميزنن بعد تو پروفايلشون عكس نوشته عشقولانه ميزارن ادم ميمونه قسم حضرت عباس شونو باور كنه يا دم خروس

درررر كل تو فضاي مجازي من بشخصه به عقل خيليا شك ميكنم با اين كاراشون

گل گفتی 

دیدم بعضیا رو از اینکارا میکنن 

کار مضحکیه 

یا اینکه از چشم و همچشمی و از روی لج و لجباری همدیگه مینویسن همسرم عاشقتم یا همسرم عاشق منه میگه تو دنیای منی 

کلن از همسر و خودشون مینویسن که چقدر برای هم میمیرن 

کار بسیار مضحکیه 

آدم که نباید مسائل رختخواب و همخوابی و زناشوییش رو هی به زبون بیاره 

2738

من با عکس شخصی مخالم  

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.

اینا که خوبه مواردی دیده شده عکسای من خیلی تنهام و دوستم داشته باش و از این جنگولکای بچه مدرسه ای ها هم میذارن....😂😂😂

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
وای عاشقانه گذاشتن که خوبه یه عکس نوشتست خیلی باحاله میگهما باهم خوبیم حسودا چطورند؟خخخخخخیاماباهم خوبیم تا چشمتون دراد خخخخخ

حالا من برعكس شما تو پروفايل چند نفر اين عكس نوشترو ديدم و اولين چيزي كه به ذهنم مياد بي فرهنگي و بي شخصيتي اون شخصه .

وای عاشقانه گذاشتن که خوبه یه عکس نوشتست خیلی باحاله میگهما باهم خوبیم حسودا چطورند؟خخخخخخیاماباهم خوبیم تا چشمتون دراد خخخخخ

گلرخ دقیقا منظور استارتر امثال تو هستنا خخخخخخ

چرا با عکس شخصیو دو نفره مشکل داری؟!پروفایله، تابلو اعلانات که نیست 

دو نفر تو كانتكتاي من هستن با هم جارين.تا يكي عكس با همسرش ميزاره اون يكي هم سريع عكس دو نفره ميزاره

يا يكيشون كه عكس با لباس باز ميزاره اون يكي سريع يه عكس لختي تر ميزاره

ما هميشه به شوخي ميگيم اين دو تا اخر از لج همديگهزعكس پ.و.ر.ن ميزارن

Lilypie Maternity tickers
2706