2737
2734

امروز ساعت 11:30 ظهر شوهر خواهرم زنگ زد که زود تا دوازده خودت رو برسون بانک (بابت یه کاری قرار بود من برم بانک) منم در حال ناهار درست کردن. دخترمم حموم بود ساعت 2 هم دانشگاه داشتم. برای اولین بار گفتم نه . الان نمی تونم بیام باید زودتر اطلاع می دادی. الان دیره نمی تونم نیم ساعته خودم رو برسونم. شنبه هم مرخصی دارم .می یام. فکر کنم خیلی از دستم دلخور شد

لطفا برای شفای دخترم دعا کنید و صلوات بفرستید،ممنونم

از قبل میدونستی که باید امروز بری بانک عزیزم؟

ساعتشو میدونستی؟

قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خوب پس مشکلی نیست ایشون باید شرایط شمارو درک کنن

قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری

عذاب وجدان گرفتم. می گم کاش بدو بدو می رفتم. البته بیست دقیقه با ماشین راهه تا اون بانک شایدم بیشتر

لطفا برای شفای دخترم دعا کنید و صلوات بفرستید،ممنونم
2738
2706