2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام نی نی جون مرسی گلم بد نیستم.توخوبی؟؟خیلی نگرانم آخه چرا پس حامله نمیشم

مرسی عزیزم .

عاشق نی نی جون از خدا بخواه تا برات بخواد.هرچقدرهم دوا دکتر کنی تا خدا نخواد نمیشه .چند روز پیش یکی تاپیک زده بود بعد سه سال که دکترا بهش گفته بودن دیگه باردار نمیشی باردار شده بود چون خدا براش خواسته بود .انشاالله خدا خیلی خیلی زود تو این ماه بزرگ خوب به مراد دلت برسی این ماه ماه امام زمان عج هست از امام زمان بخواد از مادرش نرجس خاتون 

خدا جونم ...شکرت  ازت ممنونم             اللهم صلی علی محمد وآل محمد ❤

عزیزم نا امید نباش من برات دعا میکنم خدا بهت بچه ای بده که باعث افتخار و سربلندی برای پدر و مادر و... و قدمی پر  از خیر و برکت برای شما و همه داشته باشه

ممنونتم عزیزم.خدا الهی از دهنت بشنوه😙😙

همسرم و پسرم عااااشقتوووونم  
2456
آخییی الهی بنیتا هم سنیم چ خوووب.نی نزت 13هفته دیگه ب دنیا مباد ایییی جووونم😍😍😍😍

آره واقعاخوشحالم ک هم سنیم  آره عزیزم ایشالا تا نی نی من ب دنیا بیاد توام مامان شی غصه نخوریا من مطمعنم ک خیلی زودنی نی دارمیشی  

2714
آره واقعاخوشحالم ک هم سنیم  آره عزیزم ایشالا تا نی نی من ب دنیا بیاد توام مامان شی غصه نخوریا من مطمعنم ک خیلی زودنی نی دارمیشی

قربون نینیت برم من انشالله سالم ب دنیا بیاد.یادت نره موقع زایمانت برام دعا کنی.دعای مخصوص

سلام انشالله خدا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح بده منم دلم نی نی میخواد برای منم دعا کنید که دیگه نی نیم سقط نشه زودم باردار بشم

انشالله زود حامله بشی گلم ونینیت سالم بیاد بغلت.شمام مث من سقط داشتی الهی بگردم😢😢😢

منم تقریبا سه ساله دارم یه راهی رو میرم و برمیگردم😢

الان باردارم اما اصلا نمیدونم چه سرنوشتی در انتظارمه

انشالله خدا هرموقع تصمیم گرفت یه نی نی بذاره تو دلمون دیگه تا آخرش مراقبش باشه و صحیح و سالم بذارتش تو بغلمون

حتی اگر قراره خیلی دیر باشه اشکالی نداره

فقط ازمون نگیرتش

ناباروری یک درده عزیزم اما از دست دادنِ فرزند هزار و یک درد

انشالله همگی به خواسته امون برسیم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
بنیتاجون بعد چن وقت اقدام حامله شدی؟؟؟

من اولین باراقدام کردم باردارشدم وای توروخداناراحت نباشیا توام باردارمیشی ولی یکی ازدوستای دیگمم ک هم سن خودمونه اونم بعداز6ماه اقدام باردارشد واسه هرکس متفاوته خدابزرگه تو الان توبهترین سن هستی شک نکن ک خیلی زودمامان میشی  

2706