2703
2553

سلام من تو یک تاپیک که راجع به سینه بود جواب نگرفتم گفتم به صورت جداگانه سوال کنم من تو سونوگرافیم مشخص شده که تو سینه سمت چپ فیبروادونما دارم دکتر سونو و یک دکتر دیگه که معروف نبود فقط گفتن هر ۶ماه سونو کن می خوام برم پیش یک دکتر خوب که مطمین بشم صرفا یک فیبروم نه توده بدخیم و اشتباهی پیش نیومده دکترهای معروف مثل اکبری عطری و...اصلا وقت نمی دن و برامم مقدور نیست برم بدون نوبت تا ۱۲شب اونجا بشینم حتی خانواده ام هم نمی دونن این مشکل پیش اومده می خواستم ببینم غیر از این دکتر ها هیچ دکتر دیگه ای نیست که بتونه فیبروم از توده بدخیم  به خچبی تشخیص بده وادم بتونه به تشخیصش اطمینان کنه

من دكتر كاوياني جراحم بود ، استاد دانشگاه هست و تخصصش جراحي سينه است ، من كه خيلي راضي بودم، دكتر الهي هم خيلي خوب است 

اين آدرس سايت دكتر كاوياني است :

http://kbdi.ir/default.aspx?PageID=19

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من دكتر كاوياني جراحم بود ، استاد دانشگاه هست و تخصصش جراحي سينه است ، من كه خيلي راضي بودم، دكتر الهي هم خيلي خوب است اين آدرس سايت دكتر كاوياني است :http://kbdi.ir/default.aspx?PageID=19

مرسی عزیزم فقط تشخیصشون هم خوب هست چون من فکر نکنم جراحی بخوام فقط دکتری می خوام که مطمین باشم تشخیصش درست و فیبرو ادونما از توده بدخیم می تونه تشخیص بده اسم کوچیک و تلفن دکتر الهی رو دارین

2720

صبا جان ، دكتر كاوياني  كه تشخيصش عالي است ، دو روز در هفته شنبه و چهارشنبه مطب توانير هست ، اگر بيمار اورژانسي باشد ميتواند ساعت سه پرونده اش را به منشي دهد اگر مورد اورژانس باشد همون روز ويزيت مي شود ، وقتهاش هم از دو هفته تا يكماه هست . چند روزي هم بيمارستان امام خميني است كه من اطلاع دقيقي از زمانهاي ويزيتش ندارم 

دكتر هاشمي 

بيمارستان دي 

مامان من تو سينش غده داشت حتي شهرستان ميگفتن سرطانه و بايد سينت رو ورداري 

حدود ده سال پيش بود 

مامانم جوون بود و نميخواست سينش رو بگيره 

مراجعه كرد به ايشون 

ايشون تشخيصش خيلي عاليه گفتن خوش خيمه و با جراحي كاملا رفع ميشه 

دقيقا جراحي كرد غده رو خارج كرد 

مامانم كاملا سلامته

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
دكتر هاشمي بيمارستان دي مامان من تو سينش غده داشت حتي شهرستان ميگفتن سرطانه و بايد سينت رو ورداري حدود ده سال پيش بود مامانم جوون بود و نميخواست سينش رو بگيره مراجعه كرد به ايشون ايشون تشخيصش خيلي عاليه گفتن خوش خيمه و با جراحي كاملا رفع ميشه دقيقا جراحي كرد غده رو خارج كرد مامانم كاملا سلامته
  • ممنون از راهنماییت فقط وقت دهیشون چه جوری چون بعضی از دکترهای کاربلد اصلا وقت نمی دن یا خیلی دیر وقت میدن مثلا ۶ماه بعد شماره تلفنی از مطبشون دارید و اگه زنگ بزنی چقدر طول می کشه تا بهت وقت بدن کلا وقت دهیشون چه جوری چون همین طور که گفتم بدون نوبت نمی تونم برم تا ۱۲شب بمونم

2714

ايشون شيش ماه ايرانه شيش ماه امريكا 

فكر نميكنم خيلي زود نوبت بده

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
دكتر احمد مير خيلي عاليه

مرسی عزیزم فقط گویا دو تا دکتر میر داریم محمد رضا و احمد مثل این که یکی جونتر و یکی پیر کدومشون بهتر هستن و ایا شماره تلفنی از مطبشون دارید و سیستم وقت دهیشون چجوری خیلی دیر وقت می دن یا نه 

دکتر عباس علی بخشی تو کلینیک پستان کسی نمی شناسه

صباجان منم فیبروکیستیکم بادردزیادومیسدزه به دستم میرنه کلافم کرده 

کلادوسه ماه دردشدیدداشتم بعدش کم شدولی یقسمت ازسینه سمت چپم نزدیک به زیربغل اراون اول دردش زیادبودهرگزم کم نشدجدیداسفت هم شده 

منمدربدردنبال دکترم اون معروفاوقت نمیدن 

موندم کجابرم پیش کی برم

میخواستم ببینمشماچیکارکردی ازدکترت راضی بودی؟مشکلت حل شده 

من همیشه احساس میکنم اون قسمت یچیزی هست که سفته

وخدایی که بشدت کافیست
2706