2726

از این رنگی ها هستش و از داروخانه گرفتم.130 تومن هم شده. شما باشید چه کار میکنید؟میشه عوضش کرد؟ تا به حال شما این کارو کردین؟

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳

ممکنه برای موهای ریز رو صورتم باشه؟ بند بندازم صورتم یکنواخت بشه ,بهتر میشه یا نه ؟

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳

ازجمعه هفت صبح نمیایم سایت.اطلاع رسانی کنید

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اصلا کسی سوال منو میبینه؟ سایت دچار رکود شده   اومدن ابرو شو درست کنن زدن....

معمار  بانو جان ثمین نیست...خود اوسرین اصله 

سیمرغیر جان کرم اوسرین یکی از کرم های خوب هست ..حتما استفاده کن .. عکسش رو میزاشتی بهتر راهنماییت میکردم ..ولی شک نکن به خاطر پرز صورتت هست .

استفاده‌کن.کرم خوبی هست 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

ممنونم نیک سیرت جان...لطف کردی.امروز برم بند بندازم شاید بهتر بشه