2733
2734

من دوماه خوردم ولی نتیجه نداد😟

خدای خوبم من بهت ایمان دارم میدونم معجزه تو بهم نشون میدی و خوابم تعبییر میشه ❤️❤️خداروشکر که معجزه تو بهم‌دادی خدایا تا اخر برام حفظش کن به حق حضرت زهرا ☺️😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 

شما مشکلتون تنبلی بوده؟

خدای خوبم من بهت ایمان دارم میدونم معجزه تو بهم نشون میدی و خوابم تعبییر میشه ❤️❤️خداروشکر که معجزه تو بهم‌دادی خدایا تا اخر برام حفظش کن به حق حضرت زهرا ☺️😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ماه اول روزی دوتا شب و صبح تا 5 روز

ماه دوم روزی 3 تا صبح ظهر شب تا 5 روز

ماه سوم روزی 4 تا ۲ تا صبح 2 شب تا 5 روز 

امام صادق (ع): هرکس مومنی را برانجام دادن گناهی سرزنش کند ، نمی میرد تا ان که خود ان گناه را مرتکب شود
2731

من ماه اول که خوردم شبی یکی سایزش 18 بود روز 12 این ماه هم که خوردم نرفتم سونو ولی کیت که زدم از روز 9 همش کمرنگ بود تا الان😢

امروز روز 13 نمیدونم برم دکتر یا نرم نوبت گرفتم ولی میگم الکی برم که چی بشه

2738

یک ساله اقدامم جدیدا 28 روزه شده 

میخوام برم بگم برام امپول بنویسه واقعا دیگه خسته شدم

توروخدا شما که اینقدر این داروها و آمپول های شیمیایی رو استفاده می کنید یک دوره هم عرق گیاهی بخورید و اثرش رو ببینید. دوستان فقط می خواستم بدونید که تا حالا خیلی ها به من زنگ زدند و گفتند که از عرق فراسیون نتیجه گرفتند  کیست هاشون آب شده فیبروم داشتند کیست هاشون کوچکتر شده و آب شده  پریودی منظم شده  باردار شده اند  دردشون کمتر شده  کسایی که فقط با آمپول  و قرص پریود می شدند  حتی رو کیست سینه هم اثر داشته  عفنت های شدید را برطرف کرده  پریودی زیاد و کم را مرتب کرده  من همه این موارد را رو مشتری هام دیدم  فراسیون عرق گیاهی هست و لااقل مثل این داروهای شیمیایی اثر بد نداره  این گیاه بسیار کمیاب هست و بسیار کم پیدا می شه  09174444261  ارسال هم رایگان به سراسر کشور  http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=512577&PageNumber=1  ارسال به سراسر کشور رایگان

2706