2733
2734
عنوان

زمان آشنایی این رفتار طبیعیه؟

1374 بازدید | 72 پست

سلام، هر کی میخونه و تجربه ای داره دریغ نکنه.

من دو ماهه با شخصی برای ازدواج آشنا شدم و تقریبا مشکلی نداریم و گفته میاد خواستگاریم.

مشکل بزرگ من این هست مثلا من هر روز ایشونو یک نصفه روز تا ساعت شش عصر نمیبینم و اصلا گوشیش رو جواب نمیده.کارشم اداری نیست شخصیه. وقتی میاد و بحثمون میشه میگه دارم کار میکنم برای زندگیمون.

مثلا حتی شده یک و نیم روزم ندیدمش و بدون اینکه جواب قانع کننده ای بده گفته سفر بودم، فلان جا بودم.

بهش نمیخوره زن داشته باشه اما دلیل اینکاراشو نمیدونم، بارها و بارها خواستم باهاش قهر کنم و جوابشو ندم اما باز برگشتم چون بهش علاقهه مندم و نمیخوام از دستش بدم. اصلا به خودش زحمت نمیده یه پیامک بزنه حداقل دلم شور نزنه. 

صحبت کردن فایده نداشته میگین چکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی مطمئنم نیستی که زن داره یانهههه؟؟؟

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2731

خیییییییلی مشکوووکههه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

خب عزيزم اشتباه كردى اجازه دادى بهش علاقه مند بشى

اينگونه أفراد كه خيلى سكرت بازى دارن در ٩٩٪‏ موارد ريگي به كفش دارن! يا اصلاً قصدشون جدى نيست واسه ارتباط

پس راحت احساستون رو درگيرش نكنيد چون احتمال داره اصلاً شما رو واسه ازدواج نخواد

همیشه باید یکی را دوست داشت تـــــــو همیشـــــه آن یکـــــیِ مــن هستـــــی !❤️

2738

اصلاااا شک به دلت راه نده طرف منم اینجوریه، ولی واقعا بهم ثابت شد سرکاره. به شکات توجه نکن من رفتم مشاوره گفت زندگی رو بر پایه اطمینان بذار مگر اینکه عکسش باشه اونم وقتی که طرف خودش بگه نه خودت چیزی ببینی سوتفاهم پیش نیار. از وقتی اینجوری فکر میکنم اونم باهام راحتر شده و ارتباطمون بهتر. ببخشید معذرت میخوام منظورم شخص خاصی نیست ولی بضیا توی سایت هستن کلا توی دل ادم رو خالی میکنن و حست رو بدتر

کارش عادی نیست   دوران اشنایی هیجان و .. هست این که اهمیت نمی ده حداقل یه پیامک بزنه یا ۳ دقیقه حرف بزنه بگه کار دارم و ..عادی نیست

بیشتر بشناسش فوری برای ازدواج اقدام نکن

به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.
با خانوادم صحبت کرده ولی اون تحقیقی که بخوایم ازش بکنیم رو نکردیم راستش

عزيزم حتماً تحقيق كنيد! 

خيليا بودن با وجود داشتن ظاهر موجه و متاهل بودن تا پاى عقد با يه دختره ديگه هم رفتن!

البته تحقيقات فقط واسه اين موضوع نيست كلاً از واجبات قبل از ازدواجه

خدايى نكرده بدون تحقيقات دقيق جواب مثبت نديد چون ضررش فقط واسه شخص شماست

تا طرف رو نشناختى اصلاً رابطه رو احساسى نكن گلم

همیشه باید یکی را دوست داشت تـــــــو همیشـــــه آن یکـــــیِ مــن هستـــــی !❤️

من سال اول دانشگاه بودم یه پسره بود میگفت من کارخانه شیر کارمیکنم وقت ندارمو از این حرفا گوشیشو کلا خاموش میکرد بعد داداشم قضیه اشو درآورد دیدیم بله یه پسر۴ساله داره

این روزا نباید خیلی رومانتیک ورویایی باشی یکم شک لازمه

آرامش عجیبی دارم😋
2706