2733
2734

سلام مامان های عزیز من سونو nt انجام دادم ،بعد دو روز آزمایش خون دادم اشکال نداره؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بهترین زمان اینه که سونو و ازمایش تو یک روز باشه. فرداش هم میرفتی قطعا مشکلی نبود. ولی اینکه دوروز فاصله داری رو از دکتر آزمایشگاه میپرسیدی البته اگه قابل قبول نبود که پذیرشت نمیکردن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738

مشکل پزشکم بود که فقط سونو نوشته بود و آزمایش غربالگری ننوشته بود ، تو سونوگرافی هم چیزی بهم نگفتن وقتی جواب سونو بردم پیش دکترم گفت باید آزمایش خون هم میدادی گفتم خودت ننوشتی

اللهم صل علی محمد و آل محمد 
مشکل پزشکم بود که فقط سونو نوشته بود و آزمایش غربالگری ننوشته بود ، تو سونوگرافی هم چیزی بهم نگفتن وقتی جواب سونو بردم پیش دکترم گفت باید آزمایش خون هم میدادی گفتم خودت ننوشتی

منم شنبه سونو ان تی دارم ولی دکترم فقط سونو نوشته

حالا چی کار کنم همون برگه سونو رو ببرم آزمایشگاه یا دوباره برم دکترم واسم آزمایشم بنویسه!؟ شما چیکار کردین؟ دکترتون دوباره واستون آزمایش نوشت؟

2706