2737
2734
عنوان

ماه نهم هستم

356 بازدید | 8 پست

اماه نهم هستم.دندون درد دارم .اسپره بی حسی واسه درد دندون میتونم استفاده کنم یا ضرر داره؟

توروخدا دعاکنید بچم سالم بدنیا بیاد.یه صلوات واسه سلامتی بچم و زایمانم میفرستین😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ماه هشتمم رفتم دندانپزشک رسمااااا بیرونم کردن.

گفتن کار دندانپزشکی برا زن باردار انجام نمیدیم.

منم با سیر دردشو اروم کردم الان خدا رو شکر خوبه فقط نباید غذاها رو بجوم وگرنه دردش شرو میشه واسه همین غذاها رو نجویده میخورم

زنگ بزن بلوک زایمانی که قراره توش زایمان کنی اونجا راهنماییت می کنن

من هم هفته 29 دندان درد داشتم

بهم گفتن برم دندانپزشکی و بعد دستورات دندانپزشک را باهاشون هماهنگ کنم 

منظورشون داروها و ... بود

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
زنگ بزن بلوک زایمانی که قراره توش زایمان کنی اونجا راهنماییت می کننمن هم هفته 29 دندان درد داشتمبهم گفتن برم دندانپزشکی و بعد دستورات دندانپزشک را باهاشون هماهنگ کنم منظورشون داروها و ... بود

زهراجوون شما 5روز دیگه زایمان داری . خوشبحالت ایشالله سالم و سلامت زایمان کنی. سزارینی یا طبیعی

توروخدا دعاکنید بچم سالم بدنیا بیاد.یه صلوات واسه سلامتی بچم و زایمانم میفرستین😢

2738