2737
2734
مامان جون اقای زاهد الان نی نی پیج را اداره میکنند

میدونم ماه جان اما صبر میکنم یه چند وقته دیگه 

دوستای اینجا برام با ارزشن ولی وقتی همه خسته بشیم و نیایم موندن نداره دیگه برام 

پس فعلا صبر میکنم

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲۰ تومن😯

هههه

آره به آفرید.حداقل 20 میلیون.البته اگه به یه شرکت اسم و رسم دار و معروف داده باشن که خیلی بیشتر از اینم پول دادن

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
2731

ولی بچه ها داماد ما ی سایت داد براش طراحی کردن 1تومن خیلی از اینجا قشنگتر و بهتره خخخ برای کارش بیشتر برا فروشه 

ی خانم هم پارسال یادمه همین تو نی نی سایت طراح سایت بود من ازش پرسیدم چقد براش سایت طراحی میکنید گفت500تومن

مونا جان خدا را شکر. الان پسر. گلت سالمه خانمی براش صدقه کنار. بگذار و. مراقبش باش 

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
2738
سلام به همگی 🌷شکلات جونم چرا ؟ چی شده ؟ 💜

سلام شب تاب جان.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

شب تاب جون سلام خيلي وقته نديدمت دلم تنگ شده بود  برات 

شب تاب جون زندگيه ديگه گاهي انقدر ميچزونه ادمو ادم حالش بهم ميخوره از همه چي 

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
ولی به اینجا نمیاد بیست تومن براش هزینه شده باشهشاید صدتومنی چیزی چک داده باشن😅😅😅😅😅

اونلی اونم قسط بندی  

والا صدتومن هم زیاده 

تمــام آرامشــم را مدیـــون همان انتــظاری هستم کـــه دیـــگر از هیــــچکس نـــــدارم ...!  
ههههآره به آفرید.حداقل 20 میلیون.البته اگه به یه شرکت اسم و رسم دار و معروف داده باشن که خیلی بیشتر از اینم پول دادن

حیف پولی که دادن.😑

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2706