2410
2553

تا صبح چقدر خوش میگذروندیم یادش بخیر.چقدرم دوستای خوب پیدا کرده بودیم.منم دیگه نمیام من فقط 5سال خاموش خوندم اینجارو ی کاربریمو فراموش کردم یادش بخیر چقدرررر سخت تونستم این کاربریه جدیدو بسازم و چقدر ذوق داشتم از ساختنش.همش افسوس میخورم.هنوزم نینی یار داریم؟

سلام به همه منم دلم خيلي گرفته باز اينجا  ادم ميومد با دوستاش صحبت ميكرد مشكلاتش يادش ميرفت الان اصلا رغبت نميكنم بيام روزاي خوبي رو هم نميگذرونم بدتر اعصابم داغونه داغون شده 

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من از همسرم پرسیدم میگه اگه سایت جدید طراحی کرده باشن و تم نباشه کمه کم 20 تومن به بالا هزینه کردناینم به نظر ت نمیاد همه چی دوباره نوشته شده.اینهمه هزینه همه هم ناراضی

۲۰ تومن😯

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

خیلی عصبانیم. دلم تنگه برای سایت قدیم.الان همچی بدون روح و نظمه مطمئنا طراح سایت در حالت افسردگی طرح اینجا رو ریخته

.خدایاااا شکرررررتفَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ

۲۰ توووووووومن،ینی واقعااااا حیفففف،حیففففف

اخه چرااا،مگه چه مشکلی داشت سایت

کاربرا که راضی نیستن اینجور سایتا با این طراحیام زیاد طرفدار ندارن که خیلیا بخوان بیان عضو شن.نی نی سایتت از دست رفت خانوم تهرانی دیگه باید خواب درامد ماهانه ی قبلیتو ببینی!!!

کیانا،کارن😍😍
2714
چه جوری بروز رسانی میکنید صفحه را دوستان؟

اون سنجاق رو بزنی بروزرسانی میشه اما همزمان تو یه صفحه جدید.بهتره از رفرش گوشیت استفاده کنی

تمــام آرامشــم را مدیـــون همان انتــظاری هستم کـــه دیـــگر از هیــــچکس نـــــدارم ...!  

خانوم تهرانی کلا سایتو ببندی سنگین تری جانم...وقتی تصمیم گرفتی نی نی سایت قبلی رو برنگردونی....با این ورژنتون😠😠😠

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

حيف شد واقعا 

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
چنان  بلایی گذشت از سرش که واقعا سرماخوردگی توش گمه...مرسی دوست خوبم😘

انشالله هیچ وقت هیچ بلایی متوجه هیچ بچه ای نباشه عزیزم.💖

خوشحالم که به خیر گذشته.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2706