2733
2734

سلام 

یادمه اینجا با دوستان دورهمی میزدیم یک دفعه دلم برای ان صورتی خوشگل عزیز. تنگ شد م😁😁

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘

چه روزهای قشنگی بود. کم کم نی نی سایت هم میشه جزو خاطرات و. یک شاید یک روز. بگیم یادش بخیر. چه سایت جالبی بود حداقل برای من بود 

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره واقعا.‌‌.. گل گفتی

بنظرمنم هیچوقت اون نینیسایت برنمیگرده و میشه جزیی از خاطراتمون فقط!!

یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..

سلام ماه جان

اتفاقا یه سایتی قبلا میرفتم که شاید از نی نی سایت پرمخاطبتر بود.دقیقا همین بلایی که گفتی سرش اومده فقط به یه خاطره تبدیل شده البته خاطرات تلخش بیشتر از خوبشه  

تمــام آرامشــم را مدیـــون همان انتــظاری هستم کـــه دیـــگر از هیــــچکس نـــــدارم ...!  

فکر. نکنم دیگه هیچ چیز. بتوانه جای ان ورژن رنگی خوشگل را پر. کنه به قول همسرم که میگفت باز. رفتی سراغ سایت صورتی راه راه 😃😃

2738

از روی تعداد تاپیکای جدید قشنگ میشه کم شدن تعداد کاربرا رو حس کرد.‌

یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..

این صفحه جدید چشم آدمو میزنه رنگ صورتی بهتر بود

کفش هایم را میپوشم ... و در زندگی قدم میزنم ... من زنده ام و زندگی ارزش شاد زیستن را دارد ... خود را بین افکار مثبتم رها میسازم میدانم هر آنچه بخواهم برایم مقدر میشود ... انرزی شما خیلی زودتر از اینکه شروع به صحبت کنید شما را معرفی میکنند ... مثبت بیاندیشید مثبت باشید تا اتفاقات مثبت رخ دهد

انگار دیگه آخرای فعالیتشه.نی نی سایت هم معایبی داشت اما یجای خوب برای اوقات تنهایی بود

تمــام آرامشــم را مدیـــون همان انتــظاری هستم کـــه دیـــگر از هیــــچکس نـــــدارم ...!  
2706