2703
2553

پارسال عید که عقد کردم حقوق شوهرم 1،400 بود ولی خداروشکر الان 2،800 شده-خداوند رزق و روزی رو میرسونه مهم اینه که با هر درآمدی که هستید خودتون رو ثروتمند و بی نیاز تصور کنید.من با حقوق پارسالشم احساس پولداری میکردم.بنظرم تاثیر مثبت داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ای بابا این چه تاپیکیه میزنین آخه؟ناراحت نشیا ولی به شغل و درآمد شوهر بقیه چیکار دارین اخه؟کاش دو تا تاپیک درست و درمون بود تو این سایت یه کتابی فیلمی. ببخشینا. الان یه آقا بیاد این تاپیکها رو ببینه یه بهونه درست و حسابی پیدا میکنه مازنها رو مسخره کنه.

2720

گاهی غبطه میخورم به زندگی های ساده و معمولی

دوستان درآمد همسر من حداقل صدملیونه ماهانه

ولی غرق کاره و ارامش نداره و نگرانشم دلم میخواد معمولی بود

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست...

[QUOTE=42405282]منم شوهرم چاپخانه داره با کسی شراکتیه اصلا راضی نیست میخواد جمعش کنه درس بخونه واسه کنکور مگر پزشکی و...قبول بشه خودشو از آب و گل بکشه بیرون😞[/QUOTE

سلام دوست عزیز 

برای پزشکی خیلی دیره و همچنین خیلی سخت اگه همسرتون می خوان که با درس خوندن به شغل مناسبی برسن از نظر من روانشناسی بالینی یا مشاوره تحصیلی خوبه درامدشونم عالیه دیگه خودت حساب کن 20 دقیقه 80 تومن چی میشه در روز و هفته و ماه و سال

اگرمنهه نمی خوان که درس بخونن رستوران و فست فود تهران خیلی خوبه و همچنین مغازه لوازم آرایشی.

از تو چه پنهون که دلم بدجوری عاشقت شده.                            بدجوری آواره اون چشمای خوشگلت شده
2714

سما جان طبیعیه...بنظرم انسان هر چقدر درامدش بیشتر باشه وقتشم بیشتر گرفته میشه.به هرحال تلاش بیشتر کار بیشتر حتی کار یه صاب کار با وجود کارگراش هم زیاده.به دنبال راه حل های خوب باشه

سما جان طبیعیه...بنظرم انسان هر چقدر درامدش بیشتر باشه وقتشم بیشتر گرفته میشه.به هرحال تلاش بیشتر کار بیشتر حتی کار یه صاب کار با وجود کارگراش هم زیاده.به دنبال راه حل های خوب باشه

اره عزیزم همینطوره و یه زندگی معمولی داریم البته از لحاظ شرایط زندکی و سفری تو سطح عالی هستیم ولی استفاده نمیکنیم و اون غرق کاره و قلب بخشنده ای داره و خانواده های زیادی رو تحت حمایت 

گاهی غبطه میخورم به زندگی های ساده و معمولیدوستان درآمد همسر من حداقل صدملیونه ماهانهولی غرق کاره و ارامش نداره و نگرانشم دلم میخواد معمولی بود

عزيزم شما از نجومى بگيران مملكت هستيد

نووووش جونتون

همیشه باید یکی را دوست داشت تـــــــو همیشـــــه آن یکـــــیِ مــن هستـــــی !❤️

عزيزم شما از نجومى بگيران مملكت هستيدنووووش جونتون

عزیزم خیلی سخت نیست اگه مسیر رو درست برید به راحتی میشه به این درامد رسید 

فقط جرات و همت بالا لازمه ی اصلیشه

یه مغازه ویتامینه و آب میوه تو شمال شهر و جای پر تردد حداقل ۴۰ملیون درآمده خالصشه

حالا شما تصور کن تو دوسال میتونی توسعه بدی و سه شعبه کنی 

2706