2733
2734
عنوان

میخوام خودکشی کنم😭😭😭

255 بازدید | 46 پست

حالم بد شد باز هرچی تلاش میکنم نمیشه 😭😭😭حالم بد وبدترمیشه دیگه بریدم مگه چقد سخت میتونه باشه سختترازین دنیا نیست که سختترازین سختیایی که کشیدم نیس پیش خدا لااقل میخوام آروم بشم 😭😭😭😭😭😭😭

اونجام خدا عذابت میده محصوصا ک خودکشی کرده باشی🙄😂😑

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آروم نمیشی که خنگه

اونجا۱۰۰۰برابرمیشه همین مشکلاتت تازه اره هم فرومیکنند

باخودته

تصمیم بگیر

این یااون

من جواب اسی رومیدم بتوچه؟!توهین کنی حتی اگرتایپ نکنم پشت سرت به پدرومادرت برمیگردونم.به بعضی تایپیکهاهم بایدگفت به درک.
2731
آروم نمیشی که خنگه اونجا۱۰۰۰برابرمیشه همین مشکلاتت تازه اره هم فرومیکنند باخودته تصمیم بگیر ...

ازینجاخستم پس چیکارکنم قرص بخورم چیکارکنم خستم حالم بدهههههههه

عذابش بدترازین دنیاس 😔؟

شک نکن

هیچ گناهی میگن بدتر از ناامیدی نیست

در کل من اعتقادی ندارم ولی بنظرم محروم کردن دیگران از داشتنت ظلمه. پاشو خودتو بساز و براش تلاش کن

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
2738
زدی پسره یک ساله داری خودکشی کنی خودت دائم تو عذابی معلوم نیست چه بلایی سر پسرت بیاد

چیکارکنم پس خیلی عذاب میکشم دوسدارم یه قرصی چیزی بخورم عذاب این دنیارو هم متوجه نشم 

ازینجاخستم پس چیکارکنم قرص بخورم چیکارکنم خستم حالم بدهههههههه

خب اونجاکه بدتره

مشکلاتت روحل کن بنده خدا

یکی یکی باکمک ازخداوندحلشون کنه

یه دردت روبگوببینیم چاره ای جزخودکشی داره یانه

من جواب اسی رومیدم بتوچه؟!توهین کنی حتی اگرتایپ نکنم پشت سرت به پدرومادرت برمیگردونم.به بعضی تایپیکهاهم بایدگفت به درک.
پس این مصیبت چیه اینجام مصیبت میکشم 😭

مصیبت اینجا برای امتحان توعه،کسایی که مورد محبت خدا باشند از آزمونهای سخت میگذرند و بعد به نتیجه ی خوب میرسند

مصیبت اونحا یعنی خودکشی تو،خدا سرنوشتت رو جور دیگه ای نوشته و دخالت میکنی با خاتمه دادن به عمرت پس میشه تحمل عذابی که خودت ساختی

عذابش بدترازین دنیاس 😔؟

خیلی بدتر

ببین دقیقاهمین دردی که اینجامیکشی اونجاهم هستش ولی وحشتناکتر

شک نکن هیچ گناهی میگن بدتر از ناامیدی نیست در کل من اعتقادی ندارم ولی بنظرم محروم کردن دیگران از د ...

باورت میشه هرروزبرای بهترشدن تلاش میکنم ولی بعدش حالم بدترمیشه اصلا نمیتونم زندگی کنم هرثانیش مثل زهرمیمونه برام

2706