2737
2739
عنوان

شکمم سنگ شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1145 بازدید | 36 پست
  1. نه نسیم جون کمر دردم در حد همون روزای قبله خیلی کم،ولی شکمم سفته نه اونقدر که انگشت فرو نره،حالا اگه ببینم تا فردا صبح اذیتم میکنه میرم دکترم چک کنه،اگه نفخ باشه تا صبح خوب میشه

خوشبختی من،پیدا کردن تو از میان این همه ضمیر بود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه همه جوره حواسم هست،از روز اول که فهمیدم باردارم از کارم مرخصی گرفتم،کار خونه هم همسرم کمکم میکنه بیشتر هم استراحت دارم،وضعیتم تا حالا شکر خدا نرمال بوده،زیاد نگرانی ندارم سعی میکنم اگه مشکلی هم حس میکنم با خونسردی دنبال راه حلش بگردم،دوقلوهام دختر و پسرن عزیزم

نسیم کدوم سونو منظورته من سونو زیاد رفتم آخه😁😁😁آخریش 23 فروردین بعد از سرکلاژم بود که همه چیز خوب بود

یکشنبه دَهم نوبتِ آنومالی دارم از استرس تکرر ادرار گرفتم😨😨😨

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2731

مرضی جونم اصلا استرس نداشته باش انشاالله که خیره برای آرامشت حتما یا سوره نور بخون یا آیت الکرسی،معجزه میکنه،من تو غربالگری اول و دومم همینکارو کردم،اصلا استرس نداشتم

باید ایزوپرین بخوری. اگه سمنو داری تو خونه دوقاشق بخور

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738

سلام مانترا جونم،معده م به سمنو حساسه بخورم سوزشش بیشتر میشه،دارو هم که غیر از اونایی که دکتر داده اصلا جرات نمیکنم بخورم،تازه همونا رو هم به زور میخورم کلا با دارو مشکل دارم

ترانه ایزوپرین برای جلوگیری از انقباض و کرامپهای رحمی هست عزیزم اگر تا فردا خوب نشدی و رفتی دکتر به احتمالِ زیاد برات مینویسه

اتفاقا قرصِ خیلی خوبیه نکران نباش

اما انشالله معدت نفخ داره و تاصبح خوبِ خوب میشی

ایزوپرین مخصوصا بارداری و برای جلوگیری از انقباضه. قطعا با دکترت اول مشورت کن اگه لازم بود ایزوپرین بخور

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

منم آدمِ استرسی تو هیج زمینه نیستم

برای بارداریمم چون تجربهء تلخ داشتم مار گزیده شدم

انقدررررر دلم میخواد ریلکس باشم اما نمیتونم