2733
2734
عنوان

کمک زگیل تناسلی

| مشاهده متن کامل بحث + 3330 بازدید | 46 پست
یه دکتر طب سنتی هست تو باغ فیض برو پیشش معجزه میکنه یک نفر رو میشناسم گرفته بود خوبه خوب شد.

طب سنتی درمان کامل میکنه؟

گاهی میان وسعت دستان خالیم..حس میکنم که تمام دار و ندارم نگاه توست

یه کاربر هم توی همین سایت مفصل از این بیماری صحبت کرد که خودش دچارش شده بود و همه کار کرده بود و همه دکتری رفته بود و فقط موقتی خوب میشد . چندسال درگیرش بوده  و  نهایت با یک دارو که از خارج براش اوردن برای همیشه از شرش راحت شده بود . اسم داروهاشو گفت و من اسکرین شات گرفتم . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی روی پوستت نداری و فقط همسرت داره؟

بهتره یه تست پاپ اسمیر بدی

توی نمونه هاش معمولا ویروسش پاپیلومِ انسانی رو هم بررسی میکنن

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2731
یعنی روی پوستت نداری و فقط همسرت داره؟بهتره یه تست پاپ اسمیر بدیتوی نمونه هاش معمولا ویروسش پاپیلومِ انسانی رو هم بررسی میکنن

من چیزی روی پوستم ندیدم ....یعنی ممکنه داخل واژن هم بزنه یا فقط روی پوسته؟

اینقدر بزرگش نکنید.فقط چند نوعش خطرناکه که ممکنه باعث سرطان گردن رحم بشه.

ویروسش در خون نیست. ویروس زگیل تناسلی فقط در ناحیه زگیل و در سطح پوسته.

اونی که در خونه پادتنی هستش که علیه این ویروس دربدن تولید میشه

خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.

اون خانم خیلی تاکید داشت که اینقدر که احتمال داره از رفتن به استخر بگیریم از شریک جنسی نمیگیریم . 

تاپیکش خیلی خوب بود .کامل تجربه چند سالشو توضیح داده بود و بقول خودش تنها راه درمان قطعیشو گفت . 

آره زهرا گاهی داخل هم میزنه 

میگم بهتره یه معاینه بشی و یه تست پاپ اسمیر بدی خیالت راحت میشه

شانس آوردی که روی پوستت نداری معمولا روی پوست میزنه آخه

من داداشم چند سال پیش گرفته بود خیلی در موردش تحقیق کردم 

همدم جون ویروس زگیل تناسلی توی خون هست عزیزم اما اصلا قابل مقایسه با ایدز نیست فداتشم 

میتونی بری تحقیق کنی

آره زهرا گاهی داخل هم میزنه میگم بهتره یه معاینه بشی و یه تست پاپ اسمیر بدی خیالت راحت میشهشانس آوردی که روی پوستت نداری معمولا روی پوست میزنه آخهمن داداشم چند سال پیش گرفته بود خیلی در موردش تحقیق کردم

پس برم دکتر زنان؟همسرم میگه برو دکتر پوست

ویروس پاپیلوم انسانی یا HPV (به انگلیسیHuman Papillomavirus) ویروسی است که بیش‌تر از همه در طول آمیزش جنسی و از طریق تماس مستقیم بین پوست افراد انتقال می‌یابد. بیش از ۱۰۰ نوع یا سوش مختلف از HPV وجود دارد. اکثر مردان و زنانی که دچار این عفونت هستند از این موضوع بی‌اطلاع می‌باشند، زیرا در بدن آنها علائم یا مشکلات بهداشتی ایجاد نمی‌شود. اما در برخی از موارد، انواع خاصی از HPV می‌توانند در قسمت‌های مختلف بدن باعث ایجاد زگیل (توده غیرطبیعی و غیر سرطانی بر روی پوست) و یا زگیل تناسلی بشوند. در موارد دیگر، انواع خاصی از HPV می‌توانند ضایعات پیش سرطانی (یعنی نواحی دارای بافت‌های غیرطبیعی) یا سرطان ایجاد نمایند.