2737
2734

سلام من یه دختر 7 ساله دارم

برای دومی ناخواسته باردار شدم 

امروز رفتم سونو با شوهرم با هم بودیم

وقتی گفت دختره دوتایی شوکه شدیم 

شوهرم ظهر تا حالا داره بهانه های مختلف میگیره. چکار کنم؟ از مزیت های دختر و دو تا خواهر و ...خیلی براش حرف زدم ولی فایده ای نداره

تو  رو خدا کمک کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به به  دختر عاشق دختر  هستم  

مشاوره رایگان 09308665973 همه روزه از ساعت 9 صبح تا یازده شب به ما بپیوندید bazaakir@ در فروشگاه لوازم ارایشی و بهداشتی بزک  دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن و وزارت ارشاد اسلامی

عزیزم.میدونم چه حالی داری.خیلی خودتو اذیت نکن.خدوش مهرشو میندازه تو دل شوهرت.منم یه دختر 5 ساله دارم و الان باردارم.شوهرم خیلی پس  دوست داره،همش استرس دارم که اینم دختر باشه،درکت میکنم

2738

اره ولش کن خودش خوب میشه 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

چی بگم والا امیدوارم خدا لطفشو از شوهرت نگیره

مراقب امانت خداییت باش مامان دوتا فرشته کوچولو

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

بیخیال گوش نده 

خدا خواسته دیگه کاری نمیشه کرد

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

منم سر بچه ی اولم وقتی شوهرم فهمید دختره باهام قهر کرد 

حالا بازم باردارم الان شوهرم میگه بخدا دیگه واسم فرق نمیکنه 

ولی چون اون موقع اون کارو باهام کرد الانم استرس دارم که دختر باشه چی😔

💖دخترای نازم خیلی دوستتون دارم💖

وا کوثر میگفتی تو جلو خودتو میگرفتی

گاهی وقتا این مردا یه حرفا میزنن ادم خندش میگیره

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2706