2733
2734

Z:

💐 بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحِیمِ 💐

😔 فراخوان تلنگر بیداری (شماره 56) 😔

✳️ در این فراخوان تعداد بسیار اندکی از SMS ها و پیامکهایی که محرومین نورآبادی در طول روز برای بنده ارسال میکنند، برایتان به اشتراک میگذارم. امید است که با یاری دستان با سخاوت شما گره ای کوچک از مشکلات آنان را بگشائیم.

✳️ این پیامکها متعلق به افرادی است که از وضعیت زندگی آنها تحقیقات لازم بعمل آمده است و مستحق دریافت کمکهای شما نیکوکاران عزیز هستند. بنابراین به هر شماره پیامکی که خواستید، میتوانید کمک کنید👇👇

پیامک شماره 1⃣ 👈 حاجی به معکه که رفتی الان پول نان خالی ندارم من بدبختیم اینجاست دوتا بچه دارم اگر برم دور میدان برای کار چون زنم مریضی احساب روان داره بچها را میکشه مجبورم دیگه پیش بچها بمانم بردمش کرمانشاه دکتر گفت باید یک ما بستری بهشه خوب میشه من هم ندارم اول امید خدا است دوم تو ناامیدم نکن. بخدا دو بار خواستم خودکشی کنم دلم برای این دوبچه میسوزه کسی ندارن یه کار برام بکن. امیدوارم گرگ بیابان مثل من نهشه یا امام رضا حاجی دلم پره

2⃣ 👈 شب بخیر آقای وشنی به خدای سبحان قسم ده روزه رفتم ماهشهربرا کار هر صبح ساعت 6میریم میدون کارگری تاظهر دست خالی برمیگردیم منزل کارگری . روزگار کاری کرده ما همیشه خدا شرمنده زن و بچه . پدر و مادر خواهر و برادر بشیم پس شما که از دستت برمیاد مثل این روزگار شرمندمون نکن همش از بیکاری بی پولی فقر مالی تادیر وقت بیدارم عاقبت بخیربشی انشالله

3⃣ 👈 سلام اقاوشنی خوبی خانم ..... گفت دفترت کالاوپوشاک میدن. اقاوشنی به خاک امام حسین حتی براعیدم بجزجفتی جوراب ی تیکه نخریدیم حالا تون خدا نشونی بهم بده تا برم دفترت بهم کالا و پوشاک بدن و کمکی ازم بکنن

4⃣ 👈 سلام اقای وشنی توراحق امام رضا جان بچه هات دخترم میخواد عروسی کن کاری واسم بکن توراخون هرچی شهید کاری واسم بکن

5⃣ 👈 سلام اینجانب .... که دارای 3فرزندقدونیم قد هستم که دخترم مشکل بینایی دارد وبچه کوچیکم که 2ماه سن دارد قلبش سوراخ میباشد بنده که ازلحاظ جسمی ومالی ناتوان هستم باید برای مداواش به بیمارستان قلب تهران ببرمش توانایش راندارم لذا ازشماخیرین که برای رضای خدا کمک میکنید درخواست کمک میکنم. اگه تونستید برام کمکی بکنید خدا نگهدارتان.

6⃣ 👈 سلام حاجی شرمنده بجان بچم به چندجازنگ زدم روانداختم جورنشد اجبارا به شماپیام دادم چند نفرازروستامهمون برام اومده بیست تومن لازم دارم مقدوره بیام خدمتت شرمنده ام بخدا . بجان فاطمه زهرانتونستم حتی یک کیلومیوه تهیه کنم جان دخترم پول نان نداریم حتی دیشب نان نداشتیم دستمون روبگیر لطفا بدادمون برس شرمنده ام ببخش   حضرت علی ع بدون اینکه چهره تهیدست راببیندانگشترش رابخشید تابعدازهزاروچهارصد سال شیعیان راستین انحضرت سفره فقرا را زینت بخشند . اگرلایق بندگی باشیم متاعی جزدعانداریم

7⃣ 👈 سلام خسته نباشیدچندبارزنگ زدم جواب ندادیدبخداقسم شرایط خیلی بدی دارم  دوروزه پول نون خالی هم ندارم پسرم دوروزه تاصب نمیخوابه توتب میسوزه گفتم شایدشماکمکم کنیدولی جواب ندادیدبازم ممنونم

8⃣ 👈 سلام وقت بخیرآقای وشنی میدونی ک شوهرم 11ماه ک زندان بخداجزیارانه منبع درآمدی ندارم دخترکوچیکم رفلکس داره امروزنوبت دکترش،دستوبالم خالیه دخترم9ماهشه معدش رفلکس داره همش استفراغ میکنه چندباربستریش کردم خوب نشده داروهای متفاوتی هم بهش دادم تأثیری نداشته الان دکترواسش آندوسکوپی نوشته وگفته بایدببرمش پیش متخصص گوارش توروخداکمکم کنیددخترم ازدستم نره. بخداتواین شهرغریبم وهیچکس ندارم ب خاطربیماریش مجبورم شیرخشک مخصوص بهش بدم بخدا از پس هزینه های درمانی برنمیام یه سونوگرافی ازش گرفتم 170 هزار که اونم قرض گرفتم.توروخداکمکم کنید.  بخداآقای وشنی واسه تأمین مخارج بچه هام مجبورم برم خونه مردم کارکنم تادستم جلوی نامرد دراز نشه دكترواسه دخترم ك ريفلاكس داره يه قرص نوشته نتونستم بخرمش شمامیتونید برام بخرید؟ اسمش نکسیوم۲۰    واسه شیرخشک دخترم کاری بکنیدب صاحب این شب قسم از پس هزینه هاش برنمیام

9⃣ 👈 سلام داداش تو رابه حضرت زینب ومصیبتهایی که کشیده جواب ما رو هم بده. همش دعا می کنم پشیمون نشی مشکلمو حل کنی اول امیدم به خداو اعمه اطهار بعد به شماست  یه دنیا ممنون از چیز های که فرستادی ولی هزارو یک مشکل داریم دوست دارم خود کفا باشم هنوز واسه سن من زوده چشم به در باشه پیر که نیستم باید کار وتلاش کنم که فقر دستمو بسته اینقدر فکر میکنم افسردگی گرفتم منم مثل یکی از خواهرات دستمو بگیر در اصل دست مادرمو میگیری که که پسر و نان آور خونه نداره فاطمه زهرا دستتو بگیره . داداش تاکی منتظر بشینم تاوسایل خیاطیمو جور کنی اینقدر فکر می کنم گاهی اوقات عصبانیتم رو سر مادرم خالی می کنم امیدی به آینده تاریکم ندارم اگه از عهدش بر نمیایید بگو تا گلی دیگه رو سرم بگیرم دیگه منتظر نباشم ممنون می شم 👇👇👇

Z:

ادامه پیامک شماره 9⃣ 👈 خودم یک سالو هشت ماه بادست راه می رفتم مهره های پشتم فاصله دارن الان یک ساعته انگشتان دستم سر شده .بارکن نداریم شبها مادرم میره دستشوی همش می ترسم از پله ها نیفته تازه حیاط نداریم می ترسم جانوری گازش نگیره یا یکی پشت سر مادرم وارد خونه نشه من خواب باشم .به این شب عزیز قسم شبها از فکر وبدبختی خوابم نمی بره .شبو روز همش به اعمه اطهار متوسل میشم از این همه گرفتاری نجاتم بده .مادرم دستها وصورتش می لرزه از کجا بیارم غذای خوب واسش درست کنم 83 سال سنشه اینقدر کار سنگین کردیم هر دو انحراف کمر داریم کمرمون کج شده باز هم شکر هرچه خدا صلاح می دونه التماس دعا ماهم اگه شبی نمازی خوندیم انشااله جزء چهل مؤمن باشی که استغفارت کنیم اجرت باعلی لنگر آسمان و زمین

🔟 👈 سلام دختر بس ..... از روستای .... هستم آقای وشنی برا پسرم واسه حامی گیرآواردی یتیم هست گفتی کمکت میکنم خارباری چیزی نیاوردی بخدا هیچی نداریم میتونی یکم پول برام بفرسی برا پسرم لباس بخرم پولی برام بفرس بخدا فقط ی شروال بخرم

1⃣1⃣ 👈 سلام من یک زن هستم 3 تابچه دارم  سر پرست دارم ولی شوهرم کارگر ساده است  مستجر هم هستم به خدا وضع مالی خوبی ندارم چون پسرم مریض است دکتر تشخیص داده تا 3 سال بایدآمپول نوردیلت استفاده کند من هم مجبورم به آن این رو بندازم تاپول  آمپول جور کنم  آمپولش دقیق با بیمه بدون سر سوزنش سیصدو چهل هفت هزار می باشد من توان هزینه این آمپول ندارم شب روز خواب ندارم به هر در دیواری می زنم فایده ندار جون بچه ام نجات دهید خداوند  بهت کمک کند الان آمپولهای این برج تمام شده است از شماکمک می خواهم من هم سیدم جدم امام حسین است برایتان دعا می کنم پول آمپولم جور کنید بخدا این ثواب دارد.

آقای وشنی تو رابه آبروی حضرت زهرا قسم می دهم به خاطر امام حسین به پسرم کمک کن  به خاطر کربلای حسین قسم رنگ بچه ام ببین آمپولهایش واسه اش تهیه کن بخدا این ثواب دارد جون یک انسان را نجات می دهی روزی هزار بار التماست می کنم به دست پایت می افتم ولی هزار بار ازت خواهش می کنم کمکم کن دعای من پشت شما است درست است دستم خالی است ولی سیدم اولاد پیغمبرم به خدا به نان شب محتاجم. تو را به حضرت زهرا بیا پول آمپول پسرم جور کن به خاطر امام حسین خودت بیا از نزدیک وضع من دوباره تماشا کن بیا جون پسرم نجات بده خداوند بهت کمک کند سیدم. شما یه کسی را برایم پیدا کن حداقل ماه دویست تومان برای آمپولها به من کمک کند.اگه بچه داشته باشی درکم می کنی چون پسرم دیدید چه قد ضعیف و مریض احوال است آمپول پسرم فقط امشب دوازده واحد دارد تزریق کند. در راه رضای خداکمک زیادی به من نیازمند کردید.الان چند شب است به همان خدای یکتا قسم خورد خوراکم شده گریه وزاری چون اگه سر وقت نزنه مثل اینکه آبی بوده ریخته روی زمین ونتیجه نمی گیرم محبتهای شما یادم نمی رود و سر نماز دعات می کنم من خاک پاتم کوچکتم به دست پات می افتم پسرم دیدید چه رنگ رغسالی دارد بیا نا امیدم نکن . به خداشما مدیان جسم پسرم هستی  چون دویست هزار نمی توانم جور کنم خورد خوراکم به کسی می پرستی شده گریه و غصه

2⃣1⃣ 👈 سلام داداشم خوبی من یه زن متحلم دوتابچه دارم راستش وبخوای شوهرم گرت میکشه سال به سال خانه نمیاد منم آدم بی شخصیتی نیستم خانواده باآبروی هستم ولی بدشانسی آوردم حالا به فاطمه زهراتوبدشرایطی هستم شب هست بچه هام بی شام میخوابن امیدی بجزخداندارم توخانه قدیمی عین خرابه میمانه پول پیشم ندارم داداش تورا پهلویه شکسته فاطمه زهرا کمکم کن دیگه تحملم تمام شده زیرفقر زندگی میکنم به خداکاش بچه هام یتیم بودن کمیته امدادیاخلق خداکمکمون میکردن این شوهرمرده متحرکم نه میمیره نه خوب میشه . آدم فقیرباآبرو زیاده کسی صداشونو نمیشنوه  به حضرت عباس همش سی سالمه اینقدرفشارعصبی رومه فشارخونم همیشه بالاست ناراحتی قلبی گرفتم تنها چیزی زندم گذاشته توکل به خدانماز وقران خواندنم آرامم میکنه انگارماقاتل امام حسینم یامامقصریم شوهرم معتاده حتی فامیل نزدیک خودم بهم رحم نمیکنه

3⃣1⃣ 👈 سلام من دوبچه دارم یه پسر یه دختر  پسرم همش 15سالشه بخاطرفقرزیاد درس ومشقشو ول کرده رفته تهران دنبال کار چون پسره غرور داره تحمل نداشت گشنه بودن مادرو خواهرش وببینه شوهرم به خدابه پیغمبر سرمایه نداره حتی سبزی فروشی بکنه چون همین سبزی فروشی چرخ میخواد ترازو میخواد شاید تو که فقر ندیدی خندت بیاد ولی واقعیت داره رفتم چرخ سر داری قیمت کردم 300هزاربودنتونستم براش بگیرم اگه واقعاشرف و غیرت داری من همشهریتم باید کمکم کنی چون فقر زیاد باعث فساد میشه به روح امام حسین 18ساله دارم زجرمیکشم فشارخونم بالاست هرشب میمیرم زنده میشم پس عدالت کجاست خدای که همش ازش حرف میزنم کجاست چرا به دادم نمیرسه

ادامه پیامکها 👇👇👇👇👇👇👇👇

Z:

پیامک شماره 4⃣1⃣ 👈 سلام داداش خوبی خانواده محترم خوبن راستش خیلی گرفتارم 400پول گازبرام اومده حالا تاشنبه مهلت دادن حدقل باید نصفش وپرداخت کنم وگرنه قطعش میکنن گفتم اگه میتونی درحقم برادری بکنی هرچه درتوانت هست کمکم کنی تامن وبچه هام خداروقسم بدیم به حق آبروامام زمان تاعمرت به دنیاباقیه گرفتارنشی به خدا این پررویه همش مزاحمت میشم چون زن هستم دستم به جای نمیرسه

5⃣1⃣ 👈 سلام داداشم خوبی کی میای از روزی رفتی خداشاهده هیچی نداریم چشم امیدمان به شماست سوء استفاد نمیکنم بعداز خدا تو داریم ب روح پدرم از روزی رفتی سگ مرگی زنده ایم یه کم پول برامان بفرست به امام رضاغریب ن آرد داریم ن برج ن قند چای روغن هیچی نداریم در ضمن بابت همه زحمتی برامان میکشی عجرت با ابوالفضل . حلالم کن مشکل دارم اگر مردم مادرم و خواهرام همیشه یادت باشد

6⃣1⃣ 👈 سلام خسته نباشید ببخشید آقای وشنی روم نشدتماس بگیرم شوهرم نزدیک2سال زندانه حکم اعدام گرفته وضع مالیم خیلی بده جوره ک پول نون خالی ندارم دوتابچه دارم پسربزرگم ششم ابتدایی و کوچیکه 5 سالشه گفتم اگه برا پول نان کمکم کنید خدا خوشش میاد

7⃣1⃣ 👈 سلام اقاي وشني من ... هستم هموني که به خاطر مشکل ژنتيک پسرمو داروندارمو شوهرمو از دست دادم حالا منم با سه تا بچه نمي تونم يه خانه براشون اجاره کنم تاهر روزپدر شوهرم بيرونمون نکنه به خاطر اتاقي که اين زمستان همش مي ترسيدم روي سربچه هام خراب نشه چون پدرشوهرم سمت ما را ايزوگام نکرد سقفش چکه کرد و کم کم داره خراب ميشه برا ایزوگام کمک کن

8⃣1⃣ 👈 آء وحشنی  با این صدام شدم مسخره همه مردم نه پول واسه درمانم دارم نه واسه گرفتاریهام با داشتن یه بچه اما مشکل سختم شده صدام و بدهکاری وام یک میلیونی که واقعآ واسم شده یه کوه. خودم به هیچ وج نمیتونم پرداختش کنم مگه با کمک خدا. حداقل پول دارو و چای کمک کن. درد دلم زیاده

9⃣1⃣ 👈 باسلام خدمت شما اقای وشنی اینجانب ..... دارای سه فرزند قد و نیم قد هستم الان برای هزینه بیمارستان و خریدامپول نیاز به دویست هزار تومان دارم هیچ امیدی به همسرم ندارم شوهرم میخاد امروز بره کمپ پول کمپ نداریم بدیم بیاید برادری کنید خودش میگه خسته شدم به خدا هرچه میکنم که بشه بیام دفترتون دخترم کوچیکه بیارم بیرون مریض میشه خواهش میکنم به خدا هنوز خرید خوراک بچه ها وبرنج وروغن انها رانکردم

0⃣2⃣ 👈 سلام آقای وشنی خوبی خونم سیل اومده الان ن جا دارم ن مکان الانم فرشم خراب شده تو آب الان ندارم فرش بگیرم میشه کمکم کنی یا به یک حامی بگی برا بچه ها یتیمم پولی بریزه تلیویزیونمون سوخته تلیویزون تو موسسه بود بیام بهمون میدی  واسه عید و این سیزده بدرهیچی نداشتیم

💐 با مهربانی به فریاد این محرومین فراموش شده و ایتام بیکس بشتابیم 💐

❤️ حداقل کمکها 1000 تومان ❤️

#جهاد_و_خدمت_ادامه_دارد

❇️ شماره کارت واریز کمکها 👇👇

( 6104337942936319  بنام گروه جهادی ندای محرومین روستایی)

#تلفن تماس 09120693730 حسین وشنی

#با_ما_در_کنار_محرومان_بمانید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو لینک زیر خبر یکی از کمکهاشون هست:

http://www.delfanemrooz.ir/fa/news/8928/%D8%A8%D8%A7%20%D8%A7%D9%82%D8%AF%D8%A7%D9%85%20%D8%AC%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C%20%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85%D8%9B%20%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87%20%22%D9%BE%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%AF%20%D9%82%D9%84%D8%A8%22%20%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%20%D8%AE%D8%B1%D8%AF%D8%B3%D8%A7%D9%84%20%D8%AF%D9%84%D9%81%D8%A7%D9%86%DB%8C%20%D8%AA%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86%20%D8%B4%D8%AF+%20%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA/