2733
2734
عنوان

مشورت در مورد خرید خونه تو تهران

3594 بازدید | 30 پست
  • بچه ها من الان ساکن یه منطقه خوب کرجم خونه امم هشتاد متره  و دو خوابه است ماهی پونصد تومنم قسطشو میدیم
  • کار همسرم افتاده تهران میگه این خو نه رو بفروشیم بریم با وام تهران بخریم که در این صورت باید بریم تقریبا مرکز رو به پایین بگیریم و شصت متر  البته در کل ارزش ملکمون حدود 50-60 اضافه میشه و تقریبا نوساز هم میشه ولی خوب باید 1200 هم قسط بدیم
  • و البته شاید بتونیم ماشینمونم عوض کنیم
  • حالا موندم چی کار کنم یه نی نی هم دارم که کلی وسیله داره به جز وسایل اتاق خواب خودمون و پذیرایی
  • از طرفیم میگخ خوب تهران امکانات بیشتره برای آینده پسرمم بهتره
  • نظر شما چیه؟
یادمان باشد که ما ازدواج میکنیم که یک زندگی زیبا بسازیم نه دو زندگی معمولی را خراب کنیم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واقعا فکر می کنی چندتا از مناطق تهران بالاشهر حساب میشه و ساکنینش و لاکچری ها چند نفر هستن؟ به نظر من که خیلی محدود هست! اکثرا ساکن مناطق معمولی هستن (حالا می خوادمرکز شهر باشه یا غرب ...) و هرجور حساب کنید جز پایین شهر بقیه مناطق قیمت ملک بالاست و در هر صورت تهران خونه داشتن امتیاز داره ولی خب اگه دلت واقعا به تهران اومدن نیست و خونه ویلایی داری کرج بمون

من جات بودم همونجا میموندم

من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی

اره خوب داره میره و میاد یک ساله ولی منم واقعا اینجا تنهام

و واقعا ارزش ملک تو شهرستانها مثل تهران رشد نمیکنه 

یادمان باشد که ما ازدواج میکنیم که یک زندگی زیبا بسازیم نه دو زندگی معمولی را خراب کنیم!

وا چه کاریه خب همسرمنم کارش تهرانه خونمون کرجه عظیمیه ست صد سال خونه و محل خوبمو ول نمیکنم برم تهران الوده و مرکز شهر یا شرق تهران .همسرم رفت وامد میکنه البته راننده داره با ماشین اداره میره میاد ولی بهدهر حال مسیر کنی نیست ولی به خاطر من تحمل میکنه

2738

خب خودت ته دلت دوست داری بری تهران معلومه تنهایی خستت کرده

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.

ببین مهم اینه جایی باشی که آرامش داشته باشی من خودم یک لحظه نمی تونم کرج زندگی کنم کلا خیلی بومی نیست و باب میل من نیست حالا ممکنه شما بگی مرکز تهران و ترافیک واه واه ! ببین خودت چی دوست داری به خاطر فک و فامیل محل زندگیتو عوض نکن

نمیدونم چی کار کنم دوستان بیشتر مشکلم با متراژشه

• خونه منم عظیمیه است حدود 300 قیمتشه و نهایت 70 تومنم وام بگیریم 

خب با حدودا 400 که لازم نیست بری جنوب شهر تهران!! مرکز دوست نداری جنت آباد یه جورایی قیمت هاش واسه خونه خریدن مناسب تره ولی خب انتظارت باید معقول باشه با این پولا معلومه نیاوران و فرمانیه نمیشه رفت! نه تو خیلی های دیگم وسعشون نمی رسه

با چهارصد میخوای بری پایین 

عزیزم مرکز به بالا میدونی بگیری یه جای متوسط حدود پنج تومن باشه هشتاد متر میتونی بگیری 

حتی میتونی نوساز نگیری که اونجور منطقه ات رو بالاتر میتونی ببری 

میگم به ازای هر سال صد تومن متری کم میشه نسبت به نوساز خودت حساب کن میتونی خونه جایی بگیری که نوسازش متری شش باشه و ده سال ساخت باشه که میشه مناطق خوب

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼

بچه ها چهارصد تومن نمیشه که حدود پونزده تومن خرج وام 70 تومنیه از وام خونه خودمونم حدود سی مونده نهایت سیصد و بیست دستمونو بگیره

از املاک پرسیدیم مرکز 5 تا 6 تومن هر متر غرب مثلا آریا شهر متری 5 یا تهرانپارس شرق مثل مرکز

اکثر فامیلامونم سمت فاطمی و بالاترن که پولمون نمیرسه

از منطقه بگذریم بیشتر مشکلم با متراژشه نمیدونم تو شصت متر میتونم زندگی کنم یا نه

2706