2726
عنوان

نظرتون درباره مقطع دکترا چیه؟

952 بازدید | 9 پست

من 33 سالمه ارشد ریاضی دارم و یه بچه یه ساله خانه دار.

دلم میخواد ادامه تحصیل بدم اما دوتا مشکل دارم

اول اینکه از ریاضی خسته شدم نمیخوام رشته خودمو ادامه بدم ولی نمیدونم تو مقطع دکترا بخوام تغیر رشته بدم خوبه یا بد یا اصلا سر قبولی اذیت نمیکنن

دوم اینکه بیکارم و با ارشدم کار پیدا نکردم و یه جورایی از درس خوندن زده شدم بجز تشویق همسرم و خانوادم هیچ انگیزه دیگه ای ندارم میترسم بخونم قبول بشم ولی بعدش سرخورده بشم

کارای خوشگل و هنری تو هر سبک و سلیقه ای از کارای نمدی تا بافتنی های زیبا و خاص از سرمه دوزی تا دوختهای نوین همه و همه در کانال تل گرام baharshop518@

عزیزم بشین زندگیت رو کن

ادم باید دیگه یه جایی از زندگی پیاده شه چادر بزنه صندلی بزاره کنار رودخونه بشینه و از زندگی لذت ببره

نسل ما نسلی شده که همه دارن میدون و راحت از کنار خوشی ها میگذرن خوشی های کوچک و بزرگ

ادم ها به لبخندی که روی لب مینشانند ودردی که از هم میکاهند می ارزند

می تونی یه رشته دیگه رو امتحان کنی اما اینم هست که ممکنه تو مصاحبه اذیت بشی.

چون همون رشته ای ها اذیتن چه برسه بقیه.

بعد اینکه خیلی نخبه باشه دانشجو چهار یا پنج ساله تموم میکنه با تزش.. و ممکنه به هفت سال هم بکشه.. 

اینا رو آدم به شرطی می پذیره که یه چیزی دنبالش باشه..

نظر من اینه که یه کار اقتصادی با علم یا هنرت شروع کن. 

ONLY. GOD.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم بشین زندگیت رو کنادم باید دیگه یه جایی از زندگی پیاده شه چادر بزنه صندلی بزاره کنار رودخونه بشینه و از زندگی لذت ببرهنسل ما نسلی شده که همه دارن میدون و راحت از کنار خوشی ها میگذرن خوشی های کوچک و بزرگ

کارای خوشگل و هنری تو هر سبک و سلیقه ای از کارای نمدی تا بافتنی های زیبا و خاص از سرمه دوزی تا دوختهای نوین همه و همه در کانال تل گرام baharshop518@
دکتری همچین فرقی با ارشد نداره در نود درصد رشته ها متاسفانه

یه تاپیک زدم سایت از دسترس خارج شد  

اوا جان کار هنری و اینا دارم ولی کار نیست که تفریحه یعنی پول توش نیست احساس بیهودگی میکنم

خيلي خوبه كه به فكر رشد و ارتقا هستي

دكتري بخون به شرطي كه هيئت علمي بشي و تنها شغلي كه ميتوني داشته باشي با رشته رياضي تدريس و استادي دانشگاه هست كه اگر هيئت علمي باشي خيلي هم خوبه!

ولي به نظرم رشته ات رو تغيير نده، اتفاقا با گرفتن دكتري تو تخصص خودت خيلي موفق تر خواهي بود تا رشته ي ديگه.

اگر هم حمايت همسر و خانواده رو داري كه عاليه!

موفق باشي 😊💐

گریستن نشانه ضعف نیست ... از زمان تولد، نشانه این بوده است که شما زنده اید !

سلام عزيزم به نظرم كلا ادامه تحصيل خوب و عالي خصوصا اگه فقط در خوندن خلاصه نشه بتوني مقاله ارائه بدي تز بدي در مورد رشته نامرتبط خوب تو مصاحبه يكم اذيتت ميكنن تا به قول خودشون بدونن چقدر بارت اميدوارم موفق باشي

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!