2733
2734
عنوان

به شوهرم مشکوکم

2748 بازدید | 15 پست

چند روزه بهش مشکوکم. امروزم به بهونه ی شرکت تیپ زد رفت بیرون.تازگیا خیلی تودار شده.صبحی یه شماره ناشناس تل گرام بهم پیام داد ه و زنگ زده ساعت 9/30. گوشیم سایلنت بود 12/30 دیدم زنگ زدم یه خانم جواب داد گفت صاحب گوشی یه اغاس  تو اتاق عمله من پادار تخت بغلشونم جواب دادم به گوشیشون.منم گفتم موفق باشی و مریضتونم بهتر باشه.

ظهر که به شوهرم گفتم این شماره رو میشناسی با حالت پوزخند گفت نه چرا.گفتم ماجرا رو  گفت باید میپرسیدی اسم صاحب گوشی کیه! منم گفتم نپرسیدمو تموم شد.تا حالا که دو ساعته رفته بیرون یه دفعه یاد زنگه افتادم زنگ شوهرم زدم دلشوره افتاده تو وجودم گوشیش خاموشه.میگم زنه کی بود ؟؟!! گفت من پادار هم تختیشم که من اسم صاب گوشی رو نپرسم.حالا به ذهنم رسید که هدفش این بوده.... شمارش خیلی برام اشناس.سه سال پیش شوهرم بهم خیانت کرد با یه زنی که هیچوقت نفهمیدم کی بود.منم جفت شماره هاشو داشتم.تو اون گوشیم سیو بود که خراب شد گوشیم و ندارم دیگه شماره ها رو.حالا دلم اشوووبه..میگم نکنه همون زنه بود اخه شمارش شبیه اونه اخرش .و رفته پیشش.. نمیدونم زنگ اون شماره بزنم یا زنگ شرکت.اعصابم داغونه راهممایییم کنید چیکار کنم. یا میگید صبر کنم و چیزی به رو خودم نیاررم و تحت نظر بگیرمش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم اول اين كه بيخود حرص نخور شايد كاري داره بعدم اگه بفهمي خيانت كرده طلاق نميگيري بيخود جستجو نكن كه بفهميو ناراحت بشي بيخيال باش اونقدر سر شوهرتو گرم كن وقت و فكر خيانت نداشته باشه اگه همسرتون خيانت ميكنه و شما بفهمي كلي اعصاب خورديه اضافي ميشه براتون

2731

به شماره شما زنگ زدن بعد شما به همسرت مشكوكي؟؟تيپ زد رفت سركار؟خب دلش ميخواسته اراسته محل كارش بره و در اخر چرا انقدر خودتو اذيت ميكني يه تماس با محل كارش بگير باهاش صحبت كن بگو گوشيت در دسترس نبود 

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
2738

بعد از اون خیانت قبول کرد که کارش اشتباه بوده یا نه ؟

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

الان ت لگرام پیام داده دیسک کمر عمل کردم.منم ج دادم بهتر باشی پدر جان اشتباه گرفتی یا حق.اونم نوشته درد نگیری 30 سالشم نشده اقام! بخاطر عمل صداش اینجوری شده.یعنی با این پیام مشخصه طرف زنه! 

بعد از اون خیانت قبول کرد که کارش اشتباه بوده یا نه ؟

اره قبول کرد.و یه سری دلیل اورد ک باهام بیرون نمیومدی و با خانوادم زیاد رفت و امد نمیکردی و.... بالاخره گذشت 

امیدوارم شکتون به یقین تبدیل نشه هیچوقت 

ولی زندگی رو ساختن بعد از خیانت کطکئنا خیلی سخت و هر مسئله کوچکی ادمو به شک مینداز

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
الان ت لگرام پیام داده دیسک کمر عمل کردم.منم ج دادم بهتر باشی پدر جان اشتباه گرفتی یا حق.اونم نوشته درد نگیری 30 سالشم نشده اقام! بخاطر عمل صداش اینجوری شده.یعنی با این پیام مشخصه طرف زنه!

خیلی مراقب باش انگار کسی قصد اذیت کردنتو داره

دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍

خیلی مراقب باش انگار کسی قصد اذیت کردنتو داره  

اره. از رفتارش معلوم بود.نمیدونم با شوخی شوخی جوابشو بدم یا اصلا محلش نزارم.گرچه برام مهم نیست هر کی میخواد باشه.

2706