2726
  • ابت کم بود یا نونت؟
  • دیگ همه کاربراتو ازدست دادی
  • بمونین ببین کی دیگ میاد سایتتوون
  • واقعا متاسفم برای این کشور.این مسولا بی فکر. حتی براشون مهم نیست ملت حرفشون و خواسته شون چیه.
  • صدبار گفتیم قالبو درست کنین
  • بیخود وعده الکی دادین
  • امیدوارم ورشکست شین😡
همه از من میترسن ..من از تو.... خخخ اینو شوهرم میگه😁

این سایت بدرد خودتون میخوره

اینجا ن صمیمت هست ن محیطش گرمه

ی محیط خشک و بی روحه

دیگ هیشکی نمیاد

مگ واقعا مجبور باشه

دلزده میشه

ما هم رفتیم نی نی پیج و نوعروس

بای

همه از من میترسن ..من از تو.... خخخ اینو شوهرم میگه😁

عه کجا بشین ببینم اول صبحی دلم گرفت 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منو حلال کن.

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

واقعابدشده.خیلی خوب بوده جدیداخط 

هام توهمه.کسیم انگارواقعاجوابگونیست.حیف محیط 

دوستانه وخوب نی نی سایت.هنرزیادی

به خرج دادیدبرای خراب کردنش.چون 

مشکلی نداشت واقعا

حرف دله منو زدی اینقدر حرف داشتم تو نی نی سایت بزنم اما دیگه رغبت نمیکنم بیام! سایتای تبلیغاتی  رو ترجیح میدم به اینجا. همینجور پیش بره کم کم دیگه اصلا نمیام

دخترم تمام زندگی من

نظر منم همینه منم دارم یه داستان زندگی رها رو میخونم تموم شه میرم خانم تهرانی شما واقعا مدیر. لایقی از. نظر من نیستید کارتون واقعا بی نظمی ایجاد کرد. و سایتو خراب کرد حالا خودتون از این وضع خوشتون میاد نشان از سلیقه شماست

بهارراضی هستی؟

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2706