2737
2734

خوب همه چیز. متفاوته فرهنگش اموزشش رفتار. مردم و....

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره من آمريكا زندگي مي كنم. هم خودم و هم همسرم دانشجوي دوره دكترا هستيم و بورسيه آمريكا هستيم( فاند داريم). از نظر اقتصادي و شرايط و امكانات تحصيلي خيليراضي هستم.مردمش خيلي مهربونن و برخورد خوبي دارن. از نظر لباس پوشيدن هم كه راحت لباس مي پوشن. تابستون ها اكثرا لباس هاي خيلي كوتاه و تاپ مي پوشن. من استخر مختلط هم ميرم و مشكلي ندارم. تنها مساله  دوري از خانواده است. الان دو سال و نيمه كه خونواده ام رو نديدم. از نظر پيشرغت اقتصادي.  امكانات تحصيلي آمريكا كشور خيلي خوبيه. البته الان شرايط ويزا گرفتن سخت تر شده.  

اي كاش آدمي وطنش را هم چون بنفشه ها مي شد با خود ببرد هر كجا كه خواست🌺🌺
2731

منم آمريكا هستم

تنها مشكلم دوري و دلتنگي از مامان بابام 

كدوم كشور ميخواي بري؟

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!

هنوز كه تصميمه خاصي ندارم فقط ميخوام يه اطلاعات جزئي كسب كنم در مورد سبك زندگي در يه كشور ديگه ولي خب آمريكا كه سخته ترجيحا اروپا و يكي از دوستانمون ميخواد بره اتريش واسه همين به زندگيه اونجا فك ميكنم 

من خاله و عمو و داييهام نروژ هستن

راضين ولي از نژادپرستيشون مينالن

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
2738

من و همسرم به فاصله ی شش ماه از هم اومدیم آمریکا. اول ازدواجمون بود. دور بودن رو تجربه کردم و می دونم که خیلی سخته و به کسی دور بودن از همسرش رو وصیه نمی کنم. مخصوصا که بچه هم دارین. این اصلا راحت نیس. برادرم اروپا زندگی میکنه و اون هم فوق لیسانسش رو اونجا گرفت و الان هم داره کار می کنه. درآمدها و اروپا نسب به آمریکا کمره ولی بیمه درمانی دارن و کلا خدمات درمانی اوجا ارزونتره. اقام گرفن و کشورهای اروپایی بسه به کشور مورد نظر قوانین مخلفی داره و سخت گیری ها متفاوته. سوییس سختگیرترینه. برادر من فرانسه زندگی می کنه و از زندگیش راضی هست. راحت به ایران رفت و آمد می کنه.البته ما هیچ کدوممون مذهبی نیستیم. اگه مذهبی باشین و بخواین فقط گوشت حلال بخورین شرایط تون سخت تره اما ممکنه..راستی چند سالتونه. قصدتون از مهاجرت چیه؟

اي كاش آدمي وطنش را هم چون بنفشه ها مي شد با خود ببرد هر كجا كه خواست🌺🌺

قصدم از مهاجرت زندگي بهتر امكانات بيشتر آينده ي بهتر براي بچمه چون اينجا ديگه كم كم فاتحش خوندست ٢٥ سالمه ولي فعلا هيچ تحقيقي نكردم فقط در حده يك فكره كه اگه بخوام واقعا عمليش كنم تحقيق و كاراي ديگرو بايد شروع كنم 

ممنون كه جواب دادي من خيلي دوست دارم برم ولي فك نميكنم بتونم با همسرم با هم بريم چون بچه داريم فك كن ...

چرا؟

ای کاش تا زمانی که من زنده ام ماشین زمان اختراع بشه و منم بتونم از استفاده کنم، باید برگردم به سالها قبل و از یه نَفَر خداحافظی کنم، چون اطمینان دارم جلوی رفتنش رو نمیتونم بگیرم.
منم آمريكا هستم تنها مشكلم دوري و دلتنگي از مامان بابام  كدوم كشور ميخواي بري؟

منم

هر لحظه همسرم اوكي بده برميگردم

ای کاش تا زمانی که من زنده ام ماشین زمان اختراع بشه و منم بتونم از استفاده کنم، باید برگردم به سالها قبل و از یه نَفَر خداحافظی کنم، چون اطمینان دارم جلوی رفتنش رو نمیتونم بگیرم.

خوش بحال دوستانی که امکان مهاجرت براشون موجوده یا از اینجا رفتن

از نوجوانی آرزوی رفتن از ایران رو داشتم. حتی الان که 32 سوالمه برای اینکه پام اینجا محکم نشه ازدواج هم نکردم. من تا آخر عمرم باید با آرزوی رفتن از این مملکت خراب شده بپوسم.

تنها امیدم آمریکا بود که برادرم اونجا بود که اونجا هم به لطف ترامپ نمیشه

2706