2726
عنوان

فراخوان عید تا عید نی نی سایت

3644 بازدید | 265 پست

سلام و روز به خیر

به مناسبت اعیاد مبعث و شعبانیه

نظرات خود درباره عملکرد بهتر سایت جدید را در این تاپیک بنویسد  و جایزه بگیرید

کاربران محترم از آنجائیکه نسخه قدیمی نی نی سایت قابلت و پتانسیل اجرای برنامه های جدید را نداشت، تصمیم گرفتیم تا نی نی سایت را در یک نسخه جدید باز نویسی کنیم. طبیعتا هر سایت جدیدی ایرادات و کاستی هایی داره که به مرور برطرف میشه

در نسخه فعلی برنامه های بیشتری را در اختیار کاربران عزیز قرار دادیم اما می دانیم در کنار آنها ایرادات و نواقصی وجود دارد. برای عملکرد بهتر سایت جدید و برطرف شدن نواقص نظرات خود را در این تاپیک ارسال کنید

بنابراین نظرات خود را فقط در این تاپیک بنویسید

به 20 نفر از کاربران که  مشکلات سایت جدید رو ارسال می کنند بر اساس قرعه کشی بن خرید 50 هزارتومانی از فروشگاه اینترنتی لوتوس و بن خرید  100 هزار تومانی از سوپرمارکت اینترنتی روکولند

و اما جایز ویژه!

بن خرید 200 هزار تومانی از برند چرم شیفر به 5 نفر از کسانی که بهترین، خلاقانه ترین و کاربردی ترین ایده ها رو دادند به انتخاب داروان تحریریه نی نی سایت

زمان قرعه کشی و اعلام برنده ها 23 اردیبهشت 23 اردیبهشت ماه بود که به خاطر فرصت دادن به بقیه کاربران ۲۵ام اردیبهشت ماه قرعه کشی و معرفی برنده ها رو اعلام میکنیم.

سلام ووقت بخیر

لطفا امکاناتی که اضافه شده روحذف نکنیداما فضاروجمع وجورترکنید

موضوعات دوروزگذشته اگه مثل قبل بشه خیلی عالیه

امضاها وفونت جمع وجورتربشند

واینکه وقتی یه تاپیکی میزنیم علاوه برگزینه ی تعطیل کردن گزینه ی حذف کامل هم داشته باشه

خدای مهربونم اجابتم کن😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چراغ کاربران حاضر گذاشته بشه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2728

سلام خسته نباشی مشکل بروز رسانی برطرف بشه 

بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹

اگه بشه مثل نی نی سایت قبل فاصله پست ها با هم کم بشه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

1- امضاها با فونت کوچکتر نمایش داده شوند الان تو گوشی گاهی یک صفحه فقط فونته. 

2- در مورد اعلان ها وقتی پست جدید گذاشته میشود پس از دیدن پستها اعلان پاک نمی شود . 

3- کلا فونت ها کمی کوچکتر شود که لازم نباشد دایم صفحه را بالا پایین کنیم .

4- عبارت ثبت شد پس از نوشتن پست بنظر من لزومی ندارد . همان قابلیت ویرایش پست وجود داشته باشد بهتر است .

5- مثل قبل موضوعات جدید در پایین صفحه باشد .

6- کلا صفحه اول شده پر از عکس و مقالات که جالب نیست . لیست موضوعات درج شده کاربران باشد بهتر است .

سلام خسته نباشی مشکل بروز رسانی برطرف بشه

اره واقعا این به روز رسانی واجبه

سلام 

۱ 'فاصله پستا کم بشه 

۲' دکمه بروزرسانی بذارین

۳'قسمت اعلان ها یا حذف بشه یا با دیدنش خود بخود بره ینی بار تو اون صفحه نبینیم بار دیگ بالا بزنه 

۴'اسمای کاربری برگرده 

۵' بتونیم یه سریارو ک میدونیم نظر منفی میدنو بلاک کنیم نیان تو تاپیکایی ک خودمون ایجاد کردیم 

۶'سرعت کامنت گذاشتن برای هر تاپیک بره بالا 

۷' رنگ سایت ک ابی روشنه باشه رنگ بهتر ترکیب شه چش درد گرفتیم :(

8'سرعت سایت بره بالا .. 

∞ بَرایِ زیـبا زِندِگے نَکَردَن کوتـاهے عُمر را بَهانهِ نکنـیم عُمرْ کـوتاه نیـستْ ما کـوتاهے میکُنیمْ ∞

وقتی کسی لایک میکنه مثله قبل همون زیرش بنویسه که چه کسی پست شما را پسندیده...کسایی که پست سایر کاربرا رو هم لایک میکنن بقیه کاربرا بتونن ببینن...دیس لایک هم اضافه بشه...فونت و رنگ هم اصلاح بشه...استیکرها هم استیکرهای قبلی باشن...چراغ انلاین نشان داده شود..و...😕

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

سلام خانم تهرانی کاش فقط قسمت تبادل نظر مثل ورژن قبلی شه اما امکانات جدید سایت باقی بمونه

فونت ها هم خیلی بزرگ هستن و فاصله ی کامنتها از هم خیلی زیاده و یه جور حالت بهم ریختگی داره

من خواننده خاموش ورژن قبل بودم

با تشکر از زحماتتون

اگه بخوام وضعیتمو توصیف کنم باید بگم که:دریا طوفانیه؛قایق سوراخه؛پارو شکسته؛ ولی انگیزه زیاده خیلی زیاد.....از کوسه هام نمی‌ترسم!😊

به روز رسانی حل بشه

فاصله ی پست ها و کامنت ها کمتر بشه

تعداد تاپیک های بیشتری (با فاصله کم )در یک صفحه جا بشه

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند  ...  چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
2706