2752
2734
عنوان

کیا دیر ازدواج کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 73 پست
اوایل ترس از ازدواج داشتم و خواستگارامم زیاد نبود بعد ۲۵ سالگی هم کسی به دلم نمی نشست یه سریا هم اون ...

دقیقا منم ترس دارم

دعاهم میکردین؟

آقایون سایت برای بار هزارم میگم لطفا تا می بیند تاپیک درباره ازدواج زدم درخواست دوستی ندید. حتما باید مادر گرامیتون مورد عنایت قرار بدم؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خب عمه هاتون چطوری ازدواج خوب کردن دعا میکردن یا موقعیت خوب شغلی چیزی داشتن؟

نه شغل نداشتن درسم تا دیپلم خونده بودن 

خونه اشونم روستا بود .اما پدربزرگم تو روستا جز افراد خوب و

پولدار محسوب میشد زمانایه قدیم نه زیاد پولدارا .فقط باغ داشت و خونه بزرگ و ماشین 

عمه کوچیکم 35سالگی ازدواج کرد با یه مهندس راه سازی که بعد ازدواج رفتن شهر و یه خونه هم تو روستا ساختن 

شوهرشم خیلی بهش ارزش قائل میشه 

اما خاله کوچیکم خودش ماما بود و بسیار زیبا که با یه پزشک ازدواج کرد و بسیار پشیمونه از ازدواجش

باشه تو خوبی...
تلاش مثلا چی؟ 

هر چیزی ...تو اجتماع رفتن و سپردن به معرف و...

آقایون سایت برای بار هزارم میگم لطفا تا می بیند تاپیک درباره ازدواج زدم درخواست دوستی ندید. حتما باید مادر گرامیتون مورد عنایت قرار بدم؟
2731
من چون خجالتی بودم تلاش عمومی نمی کردم ولی قلبا دوست داشتم و ازخدا کسی رو خواستم که بهش قبل ازدواج ع ...

هیچ‌موقعه به خاطر حرف مردم خودت رو بدبخت نکن اون مردم که الان میگن به امثال من وتو موندین خونه اگه بایک آدم ناجورازدواج کنیم میگن موند موند آخرش با کی ازدواج کرد فقط به عقل خودت گوش بده

من چون خجالتی بودم تلاش عمومی نمی کردم ولی قلبا دوست داشتم و ازخدا کسی رو خواستم که بهش قبل ازدواج ع ...

وای شما دقیقا عین منین

منم دوست دارم کسی برام پیدا شه که ازش خوشم بیاد معیارام داشته باشه

خجالتی نیستم ولی زبون دار و زیاد اجتماعی نیستم

شما چند سالتونه؟ من فکرمیکردم شاید ۳۰، ۳۵ سالتون باشه😅

43 هستم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
بهتون نمیاد😁 همیشه سلامت باشید❤️

مرسی عزیزدل

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
خودم ۳۳ سال دارم ازدواج نکردم    

من ۲۹ نکردم خاله هام اونقدر تیکه انداختن شاید اصلا ازدوتج نکنم تا مرد پولدار پیدا نکنم اهل خرج کردن باشه اخلاقش خوب باشه تا پیدا نکنم ازدواج نمیکنم هرچند سالم هم باشه