2733
2734
عنوان

پس انداز یکی از واجبات برای خانم ها

| مشاهده متن کامل بحث + 17090 بازدید | 34 پست

[QUOTE=42567914]سلام منم نه ماهه عروسی کردیم ی تومنم پس انداز نداریم منم سعی میکنم قلک بخرم ممنون از پست مفیدت[/QUOT

قلک هم خیلی خوبه به شرطی که بهش دست نزنی 

از همین امروز شروع کن هر چند اگه مبلغ کمی بتونی جمع کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوب خانوم هایی ولخرج هستند و دوست دارن پس انداز کنن دست به کار بشن و شروع کنن به تمرین و خرج نکردن . ...

توضیحاتتون عالی بود فقط الان بهترین روش پس انداز که همه بهش رسیدن خرید طلا و سکه هست اونم نه برای چند ماه اگر طلا خریدید نهایت تا پنج سال نباید کاری بهش داشت چون ضرره و طلا برای پس انداز طلای دست دوم و طلا شکسته و سکه پارسیان هست که اجرت کمی دارند و بدترین روش پول گذاشتن توی بانک هست با توجه به اینکه پول ایران که ارزش نداره پول گذاشتن توی بانک برای دوره کوتاه مدت خوبه و باید تبدیل بشه به طلا یا اگر زیاد هست تبدیل بشه به زمین یا ملک که رشد دو برابر داشته باشه در حال حاضر پول گذاشتن توی بانک بدترین روش هست و خرید طلا با توجه به اینکه خانم ها به طلا علاقه دارند😉 هم جنبه استفاده داره هم پس انداز

تاکید میکنم طلای نو فقط ضرر هست چون اجرت بالا داره طلا برای پس انداز باید طلا شکسته باشه یا دست دوم یا سکه پارسیان