2733
2734
عنوان

بچه ها چرا همتون دارید می رید نی نی پیج آخه یکم صبر کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سه روزه خانم تهرانی عزیز حتی تو نظر سنجی خودشون جواب یه سوالو نداده این درسته

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

منم مثل شما هی میرم نی نی پیج ولی اصن تمایلی ندارم ثبت نام کنم...

از اینجا هم به شدت بدم میاد

ای خدا چرا نی نی سایت قبلی رو از ما گرفتن اخه😦😦😣

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
2728

بیشتر ناراحتی کاربرا همینه خواننده جون اینکه خانم تهرانی و نی نی یارا حتی زحمت جواب دادن به بچه ها رو نمی دن کاش یکم ارزش قایل می شدن و حداقل می گفتن تغییرات سایت تا کی ادامه داره یا بلاخره وضع سایت چه جوری میشع 

جوانمرد چرا لیان شانپو ،اقای زاهد خیلی به کاربرا اهمیت میدن و پایه همین سایت از ایشون بوده

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2738
شوخی کردم.منظورم اینه که شورشیان اینجا رفتن نی نی پیج(لیان شانپو):))).یاد سریال لینچان افتادم:)))اینجا هم بالاخره درست میشه و باید صبور بود.وقتی سایتو از اول کوبیدن دارن درست میکنن خداییش زمانبره و صبر کاربران رو میخواد نه اینکه دم به دقیقه تاپیک بزنید اعتراض کنیدمطمئن باشید خونه ای رو که از نو تخریب می کنید و درست می کنید زمانبری ساختنش از خونه ای که از زمین خالی شروع به ساختن می کنید طولانی ترهمن یقین دارم اینجا خیلی بهتر از قبل میشه.باید صبر کنید و زیاد تاپیک اعتراضی نزنید چون اینجا بعضی از کاربران هستن که تاپیک میزنن برای مشکلاتشون یا درددلاشون و تاپیکشون میان این همه تاپیک اعتراضی گم میشه و خوب نیست

واقعا ابن سایت برا شما جالبه شما چون اقا هستین رنگ براتون اهمیت نداره جسارت نباشه کلا اقایون فرق ابی و یاسی و صورتی و بنفشو نمیدونن  هر تغییری پیشرفت نیست وقتی طراح طرحش تا این حد مشکل داشته دیگه شما خودتون تا اخرشو باید بدونین اینجا همه میگن بهتر شده من نگفتم اما همسر من خودش مسئول ای تی یکی از شرکتای بزرگه یه وب سایت برا شرکت خودش طرحی کرد از این بهتر بدون مشکل البته اولین کارشم تو زمینه طراحی وب بود حالا یه سایت پر طرفدار با این همه مشکل پذیرفتنیه و بعد اینهمه وقت نه جواب

و هستن نه تغییری اتفاق افتاده

عزیزان این همه اعتراض کردیم به کجا رسیدیم 

اصلا اگر براشون مهم بود که تغیرات میدادن  یا حداقل میگفتن برمیگردونیم

ما هم تا یه زمانی وابسته هستیم و عادت کردیم 

از سرمون که افتاد نینی سایت قبلی هم بیاد دیگه اون میل و رغبت همیشگی رو نداریم

اشتباهشون جبران ناپذیو بود کلی کاربر از دست دادند

مشکل شما رنگشه؟ازنظرمن قابلیتش خوبه یکم کم وکاستی داره اوناهم زمان میبره.

رنگ فقط یه سلیقه نیست یه موضوع روانشناسیه و به سایت باید بدونه چقدر رنگ تو جذب اثر داره،کم و کاستی هاش کمی نیست نمیدونم ماربره جدیدی یا شما هم نتونستی وارد شی اما با اون ورژن مقایسه کنی کاستی هاش به چشم میاد،رنگ طوسی هیچ جاذبه ای نداره واقعا نود درصد گفتن خسته میشن نمیشه موندچشم اذیت میشه، و،،،

2706