2726

شما حتی من بودید طلاق میگرفتید؟ دو ساله ازدواج کردم بچه ندارم.شوهرم دیوونم کرده، همش بخونه گیر،خاله زنک، چرا دیر رفتی خونه مامانم؟چرا هرروز سر نمیرنی؟چرا خونه مامانت زودتر میری؟

دیگه کشش ندارم

الان گفتم حوصلم سررفته بریم بیرون؟ میگه نه نمیبرمت.میگه اصلا دوس ندارم بیام خونه هرکاری هم بکنی برام خوشآیند نیست.بالا بری پایین بیای خوشم نمیاد دیگه . بخدا من خیلی باهاش راه میام. میگه پول دارم ولی ماشین نمیخرم تا تو نگی همیشه بریم بیرون! میگه تا حالا نبردمت مسافرت از این به بعد هم نمیبرم. دارم دیوونه میشم از حرفا و کاراش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم شوهرم خیلی گیرمیدادبرو پیش مادرم بهش سربزن و...محال بود یه روز حرف نزنه.الان چندروز یبارمیگه کمترشده.

بخاطراینکه حرفی نزنه موقعی که ازسرکارمیادخونه١۵دیقه قبلش میرم طبقه پایین پیش مادرش وقتی برمیگرده منو اونجامیبینه فکرمیکنه چندساعته اونجام  

خدا دی بسه
منم شوهرم خیلی گیرمیدادبرو پیش مادرم بهش سربزن و...محال بود یه روز حرف نزنه.الان چندروز یبارمیگه کمترشده.بخاطراینکه حرفی نزنه موقعی که ازسرکارمیادخونه١۵دیقه قبلش میرم طبقه پایین پیش مادرش وقتی برمیگرده منو اونجامیبینه فکرمیکنه چندساعته اونجام

اففففففرین به این میگن سیاست😎👍

الان گفتم حوصلم سررفته بریم بیرون؟ میگه نه نمیبرمت.میگه اصلا دوس ندارم بیام خونه هرکاری هم بکنی برام خوشآیند نیست.بالا بری پایین بیای خوشم نمیاد دیگه . بخدا من خیلی باهاش راه میام. میگه پول دارم ولی ماشین نمیخرم تا تو نگی همیشه بریم بیرون! میگه تا حالا نبردمت مسافرت از این به بعد هم نمیبرم. دارم دیوونه میشم از حرفا و کاراش

یا خدااااااا 

2706