2737
2734
عنوان

خواهر شوهرم زنگ زد تپش قلب گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 949 بازدید | 19 پست

چیزی نگفتن. بندگان. خدا.باشوهرت دعوانکن. بددلی توبذارکنار 

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقداین. ورژن جدید حال به هم زنه  

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2728

نه عزیزم با یه تپش قلب که اتفاقیبرای بچه هات نمیفته گلم من تو بارداری خیلی بدجور افتادم و خداروشکر چیزیم نشد به نظر من اگر با خواهرشوهرت نری خیلی بهتره به جای خوشگذشتن بدتر رو اعصابته