2726
عنوان

خواهر شوهرم زنگ زد تپش قلب گرفتم

949 بازدید | 19 پست

من باردارم با خواهرشوهرمو شوهرش مشکل دارم الان زنگ زدن ب شوهرم  کهمیخاستیم بگیم بیاین بریم شمال اما ب خاطر وضعیته خانومت گفتیم دیگه نمیتونین بیاین شوهر نفهمم از اون میپرسه واقعا خطرناکه? اونم میگه با دکترش مشورت کنه . اینا که حرف میزدن عصبی شدم تپش قلب گرفتم دستو پام یخه یخ شد .نکنه طوری بشه  به بچه هام . اخه دو قلو باردارم شرایطمم دکتر گفته سخته ...

برای شما اصلا سفر و استرس خوب نیست کسی نمیتونه مجبورت کنه بری.خیلی راحت بگو من نمیام یه لیوان آب بخور و خودتو ریلکس کن

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚

وااا..وات د فاز یخ کردن نداشت که

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم بیشترشمابااونامشکل داری

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2728

نخواستن که به زورببرنت خودشون عقل شون کشیده که  سسفربرات  بده

خیلی حساس شدی عزیزم حرف بدی نزده گفته با دکترش مشورت کنه شما بگو بارداری دو قلویی خیلی حساس و اصلا نیاز به مشورتم نداره هر کسی میدونه سفر خطرناکه ریلکس باش استرس بده سم

خدایا این ماه منو شرمنده همسرم نکن😢😢😢 خیلی دلم گرفته اگه میتونید برای مادر شدنم دعا کنید 😓😓😓 الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم🌹🌹🌹

به نظرنمیرسه  اوناباشمامشکل. داشته باشن

خوب نرو مگه مجبوری هر جی گفتن بگی چشم 

شما واسه سلامتی خودت و دوتا بچت میگی ک نمیام .... تمام !

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
2706