2733
2734
عنوان

شامپوووو معرفی کنیدددد

78 بازدید | 11 پست

فقط تروخدا تبلیغ نباشه. دخترا من موهام خیلی ریزش داره از وقتی شرو کردم به درس خوندن 6 ماهه ک موهام داغون شد داااغون و تا تیر وقت نمیکنم کاریش بکنم و نمیتونم قرص بخورم چون اشتهام باز میشه همینجوریشم خیلی اضافه وزن دارم ... چه شامپویی بگیرم ک ی کوچولووو جلوی ریزشش بگیره و موهام رشد کنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

Dove

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2731

آمپول هست منم میخوام بزنم و زینک! کلا ریزش به خاطر هورمون ها و استرس که اینا باید کنترل شه گلم! با این کار ریزشت کمتر میشه شامپو فک نکنم زیاد کمک کنه 

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊

شامپو ریزش و قطع نمیکنه ک 

از آمپول نمیترسی اگه بیوتین بپنتن بخر بزن هفته یبار اشتهارو باز نمیکنه انرژیم میده ریزشم قطع میکنه شامپو هم سریتا بخر بزن

موهاتو چند وقت یبار میشوری؟دیر شستن هم ریزش میاره

البته باید مطمئن بشی مشکل هورمونی نداری

سلامممم من سارام😁۱۸ سالمه و متاهلم❤️🥲منتظر کوچولویی هستم ک خدا به مامان و بابام داده🥳💚
نیس دیگه اصلش . بخدا من با تخم مرغی زندگی میکردم . چقدرم خوبه. الان خیلی وقته اصلش گیرم نیومده . فیک ...

شبنم وپاوه هنوزخوبن

من جواب اسی رومیدم بتوچه؟!توهین کنی حتی اگرتایپ نکنم پشت سرت به پدرومادرت برمیگردونم.به بعضی تایپیکهاهم بایدگفت به درک.
چربیو از بین میبرن قشنگ؟ بخدا داروگر میشست قشنگ .اگه چن روزم نمیرفتیم حمو چرب نمیشد. الان من امروز ...

برای ماکه خوبه

چرب نمیشه سرمون

خیلی ماساژنده پوست سرت رو

من جواب اسی رومیدم بتوچه؟!توهین کنی حتی اگرتایپ نکنم پشت سرت به پدرومادرت برمیگردونم.به بعضی تایپیکهاهم بایدگفت به درک.