2733
2734
عنوان

کار کردن با کار فرمایی که هیزه !!

1041 بازدید | 30 پست

لیسانسم.کار استخدامی که گیرم نیومد.مجبورم با یه بچه دو ساله برم کار کنم.شوهرم میگه برااینکه پیشرفت کنیم باید جفتمون کار کنیم.5 ساله از دواج کردم.یه جا بهم پیشنهاد کار شده کارش بد نیست.نصف  روز میگه بیا.ولی کار فرماش یه اشناییت دور داریم باهم و نگاه بد داره رو من.بارها جوابش کردم و گفتم من اصلا  این کاره نیستم.و به هیشکی به غیر شوهرم فکرم نمیکنم.الان شوهرم میگه ادم خوبیه بیا برو پیشش کار کن.اون طرفم ک شبی باهاش حرف زدیم گفت بیا چرا نمیای.منم اصلا تحمل ادم هیز و هوسبازو ندارم.میترسم از راه ب درم کنه خدایی نکرده.خیلی دلم میخواد کار کنم جلو بیفته زندگیمون ولی نمیدونم با این ادم میتونم کنار بیام که فکر هوس رومن نداشته باشه.به نظرتون ارزش داره این کار ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیزم من اگر جا شما بودم اصلا قبول نمیکردم حتی اگه دنیایی مزیتی مالی برام داشت

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

هیچوقت اینکارو نکن چون به جای پیشرفت پسرفت میکنی مگه ابروتو از سر راه اوردی!

به خاطر بسپار تا همیشه  بدانی...زیباترین منش ادمی مهر و محبت اوست پس محبت کنید چه به دوست ,چه به دشمن که دوست را بزرگ می کند و دشمن را دوست

2738

خب محل کار جایی ک بیشتروقتتو اونجایی بنظرم باید ارامش داشته باشی

قبول نکنی بهتره

اسممو گذاشتم تك شاخ كوچولو چون از بچگي عاشق اسب تك شاخ 🦄 بودم...هميشه بهم انرژي مثبت ميده و سنبل ارزوهام🦄💜

به شوهرت بگو کسایی که میشناسنش  حرفای خوبی راجع به این ادم نمیزنن بهتره نرم اونجا  البته با توجه به شناختی که از شوهرت داری یه وقت الکی حساس نشه

به خاطر بسپار تا همیشه  بدانی...زیباترین منش ادمی مهر و محبت اوست پس محبت کنید چه به دوست ,چه به دشمن که دوست را بزرگ می کند و دشمن را دوست

2706