2733
2739
عنوان

بهترین رمان عاشقانه ای که خوندید

| مشاهده متن کامل بحث + 130038 بازدید | 52 پست

منم از میم مودب پور خوشم نمیاد

ولی گندم خیلی خنده داره دوسش داشتم بقیه هم قلم خوبی داره منتها رماناش مثل بقیه نیست همه چی خوشو. خرم تموم به

(لطفا لطفا لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین ) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بباربارون خیلی قشنگه ولی جلدسه موندهدهنوز که اونم میخواددرقالب کتاب بده.وگرنهداون دوجلدش موبایله.

یه چیزی که هست این ببار بارون مال این نویسنده رو باید کتاباشو به ترتیب بخونی وگرنه خیلی جاها میمونی چی به چی همشون یه جورایی درادامه هم هستن واین خاصشون کرده

زن و شوهر باید مثل خیار و گوجه باشن تو سالاد شیرازی در عین حالی که هیچ شباهتی با هم ندارن زندگی خوشمزه ای رو درست کنن...

مومیایی.شاه شطرنج.بن بست.بانوی قصه(اینو خیلی دوس داشتم)دختری که رهایش کردی(خارجی)

گر به هم اویزیم...مادو سرگشته تنها چون موج،به پناهی ک تومیجویی خواهیم رسید.اندر ان لحظه جادویی اوج

2731
یه چیزی که هست این ببار بارون مال این نویسنده رو باید کتاباشو به ترتیب بخونی وگرنه خیلی جاها میمونی چی به چی همشون یه جورایی درادامه هم هستن واین خاصشون کرده

بخاطر اینکه خواننده بعدی رو بخره اینکارا رو میکنن

(لطفا لطفا لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین ) 

رمان ترسناک هم پسران بد 123

جن گیری شیدا

اتاق کاهگلی

کلا 90 درصده رمانای ایرانی عاشقانس پولدار ه/فوق العاده خاصو زیباس /اصلا عملی نیست بینیا همه خدادادی قوس دارن/ همشون پوست سفید  نیاز به کرم ندارن/ همشون چشم رنگی /فقط به برق لب اکتفا میکنن/ همشونم برج نشین /کلا تو مسایل جنسیم خنگن نمیفهمن منظوره طرف چیه /حجاب اسلامی دارن ولی تو تعاریفشون میگه پیرهن کوتاه داره رقص تانگو میره خداروشکر حجاب اسلامیم فهمیدیم چیه

در کل دغدغه همشون تو حلقم  

این ایرانیایی هم که من میبینم ایرانی نیستن خارجین  

زن و شوهر باید مثل خیار و گوجه باشن تو سالاد شیرازی در عین حالی که هیچ شباهتی با هم ندارن زندگی خوشمزه ای رو درست کنن...

2738
کلا 90 درصده رمانای ایرانی عاشقانس پولدار فوق العاده خاصو زیباس اصلا عملی نیست بینیا همه خدادادی قوس دارن همشون پوست سفید  نیاز به کرم ندارن همشون چشم رنگی فقط به برق لب اکتفا میکنن همشونم برج نشین کلا تو مسایل جنسیم خنگن نمیفهمن منظوره طرف چیه حجاب اسلامی دارن ولی تو تعاریفشون میگه پیرهن کوتاه داره رقص تانگو میره خداروشکر حجاب اسلامیم فهمیدیم چیهدر کل دغدغه همشون تو حلقم  این ایرانیایی هم که من میبینم ایرانی نیستن خارجین

لایک بشدت موافقم

شهر بازی . قرار نبود . قدیسه نجس . دوون جوانی . اپارتمان صد متری . زیتون . سقوط نرم . شاه شطرنج . عشق و احساس من . می گل‌ .

به شیوه خودت زندگی کن ، اینجا حتی پشت سر خدا هم حرف میزنن😘😘

اون 10 درصده بقیه هم رمان های ادبین که نیاز به زیر نویس داره مثه کتابایدبیرستان ودانشگاه که ثقیله حرفاش  

بباربارون هنوز کتابش چاپ نشده؟منتظرشم

من پارسال خوندم من کلا پی دی اف میخونم با کتاب حال نمیکنم سختمه من کتاب بخونم خوابم میبره اما با لب تابم بیداره بیدار

2706